reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Eh ja się dzisiaj krótko cieszyłam dobrym samopoczuciem, na kolację zjadłam jajko i tak mi teraz niedobrze… chyba do końca ciąży nie tknę ponownie 🤮
 
reklama
Ja miałam wizytować, ale w czwartek miałam plamienie że skrzepem i pojechałam na sor, bo tak mi kazała moja że gdyby coś to od razu, tam się wyczekałam tyle, że w międzyczasie znalazłam wizytę za 2 godz. Do babeczki w Medicover i pojechałam. Zrobiła usg był malutenki pecherzyk nawet nie mogła go zmierzyć, ale dla mnie było najważniejsze, że jest bo bałam się ze ten skrzep to już po wszystkim. Troszkę mnie zrypala, że ciągle lata do lekarza bo byłam w poniedziałek nausg nic nie było widać i potem znów w czwartek właśnie u niej awaryjnie i kazała przyjść za 2tyg. Więc odwołałam grzecznie dzisiejsza wizytę i czekam do środy następnej. Mam nadzieję, że będzie już serduszko wtedy będę w 6t i 3 d. Także mocno liczę.!! Czekam na wiadomość od Ciebie jak po dzisiejszej wizycie. 🙂

P. S. Czy ktoś taka jak ja mam gryzbice i nie może jej za Chiny ludowe wyleczyć.? 😡😠
aaaa rozumiem. Czekaj cierpliwie, najwazniejsze, że wszystko jest dobrze. A może faktycznie następnym razem będzie już coś więcej widać 😉 napisałam w tamtym poście o wizycie 😉
 
Cześć wszystkim. Myślałam, że będę styczniowa, ale USG twierdzi, że jednak 01.02. ;)
Mam 26 lat, to moja druga ciąża, w domu na stanie 10-miesięczna córka. Byłam dziś na 2 wizycie, na pierwszej był tylko pęcherzyk, dziś już całe 0,94 cm człowieka i serduszko :)
 
Cześć wszystkim. Myślałam, że będę styczniowa, ale USG twierdzi, że jednak 01.02. ;)
Mam 26 lat, to moja druga ciąża, w domu na stanie 10-miesięczna córka. Byłam dziś na 2 wizycie, na pierwszej był tylko pęcherzyk, dziś już całe 0,94 cm człowieka i serduszko :)
witam i gratuluje! 🥰
 
Cześć wszystkim. Myślałam, że będę styczniowa, ale USG twierdzi, że jednak 01.02. ;)
Mam 26 lat, to moja druga ciąża, w domu na stanie 10-miesięczna córka. Byłam dziś na 2 wizycie, na pierwszej był tylko pęcherzyk, dziś już całe 0,94 cm człowieka i serduszko :)
Hej, witamy ❤️ Ja mam 11 miesięczna córkę 💕 będziemy miały o czym gadać 😀
 
Chcieliście taką małą różnicę wieku? U nas ciąża nieplanowana, mocno przesunięta owulacja i strasznie się martwię, jak dam radę z 2 urwisami 🙈
Bardzo chcieliśmy, a jeszcze był plan na rok po roku, tylko pierwsza ciąża zakończyła się przez CC i musieliśmy przełożyć nasze plany 😀 nie wiem jak to będzie, ale jestem dobrej myśli 🌸
 
Bardzo chcieliśmy, a jeszcze był plan na rok po roku, tylko pierwsza ciąża zakończyła się przez CC i musieliśmy przełożyć nasze plany 😀 nie wiem jak to będzie, ale jestem dobrej myśli 🌸
Ja też miałam CC przez miednicowe ułożenie dziecka. U Ciebie było planowe czy wyszło w trakcie porodu? Ja się strasznie martwiłam, że za mała przerwa, ale na szczęście póki co wszystko wygląda dobrze :)
 
reklama
Ja też miałam CC przez miednicowe ułożenie dziecka. U Ciebie było planowe czy wyszło w trakcie porodu? Ja się strasznie martwiłam, że za mała przerwa, ale na szczęście póki co wszystko wygląda dobrze :)
U mnie makrosomia (duże dziecko), wiec planowe :) jak znioslas cesarkę?
 
Do góry