reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

A może któraś z Was ma do polecenia jakieś ciekawe i wartościowe książki do poczytania, bardziej mi chodzi o poradniki może, o dzieciach najbardziej bo ciąża to ciaza
 
reklama
Pisałyście ostatnio o brzuchach. To mój w 12+0 🙄 nadal wygląda to na etap "gruba czy w ciąży?", ale schowac go już nie idzie
 

Załączniki

  • 20220718_174833.jpg
    20220718_174833.jpg
    903 KB · Wyświetleń: 87
Podbijam, książki wydawnictwa Natuli są super i bardzo polecam. Nie polecam za to książki 'W oczekiwaniu na dziecko', chyba że ktoś potrzebuje przeprowadzenia przez ciążę dosłownie za rączkę i nie uderzają go teksty typu 'brałaś kokainę przed zajściem w ciążę? Ok ale teraz już nie bierz'
tak! Czytałam to i moja mina przez większość książki była bezcenna 😂
 
Masakra mam nadzieję ,że tę mdłości mnie opuszcza jak najszybciej 😑. Normalnie jestem inna zamiast rano to zaczyna się od 17 i dopiero jak porządnie usnę po północy to powoli odpuszcza chociaz nie raz budze się do WC i mnie męczy dalej . Czuje jakbym miała ciągle jelitowke od 17 w dół 🤷 i ten smak ohydny w ustach ,że muszę albo gumę wziąć albo ciągle pić ,bo nie chce minąć ...
 
Masakra mam nadzieję ,że tę mdłości mnie opuszcza jak najszybciej 😑. Normalnie jestem inna zamiast rano to zaczyna się od 17 i dopiero jak porządnie usnę po północy to powoli odpuszcza chociaz nie raz budze się do WC i mnie męczy dalej . Czuje jakbym miała ciągle jelitowke od 17 w dół 🤷 i ten smak ohydny w ustach ,że muszę albo gumę wziąć albo ciągle pić ,bo nie chce minąć ...
Mnie męczy do południa na szczęście. Jak zwymiotuje to dzień mam dość dość, jak nie to wtedy mnie męczą dłużej mdłości. Ale z upływem czasu jest lżej. Na początku były to nawet całe dnie mdłości, od rana do wieczora. Teraz już lżej. Musisz przeczekać
 
reklama
Mnie męczy do południa na szczęście. Jak zwymiotuje to dzień mam dość dość, jak nie to wtedy mnie męczą dłużej mdłości. Ale z upływem czasu jest lżej. Na początku były to nawet całe dnie mdłości, od rana do wieczora. Teraz już lżej. Musisz przeczekać
ja w żadnej ciąży nie miałam tak dlatego ,aż nie dowierzam .
 
Do góry