reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Nie boisz się przytyć? Pytam bo sama ważę troszkę więcej bo 79kg i lekarz kazał mi uważać na to co jem. Cukry to tylko zbędne kalorie więc mam zakaz😔😪
A czego mam się bać?
To tylko kg które można zrzucić jak się chce. Ważyłam 146kg w ostatniej ciąży i lekarze nic nie mówili. Teraz tym bardziej nic nie mówią. W każdej ciąży przybieram około 30 kg i nawet jak bym nic nie jadla to bym tyła.
 
Nie chce zabrzmieć źle, oczywiście to nie przytyk czy cos ale ciekawość. Co na taką wagę mówi lekarz? Możesz w ciąży w ogóle przybierać? Masz cukrzycę lub io?
Nie oprócz stwierdzonej kamicy nerkowej nie mam żadnych chorób.
Mogę przybierać jem to na co mam ochotę wystarczy że przed i po ciążach katuje się sałatkami siłownią i rowerem.
A i nam 189cm wzrostu
 
Każda ciąża jest inna ja z synem przybralam 30 kg ponad a z córką 14 po czym zeszły w mgnieniu oka i miałam o 2 kg mniej niż przed . Teraz niby mam mdłości nie jem słodyczy zbytnio ,bo mnie odrzuca a waga poszła w górę 😑 czuje się opuchnięta taka na brzuchu mam 3 kg na plusie ,ale też tydzień temu wróciłam z wakacji i dopakowalam tam.
 
Każda ciąża jest inna ja z synem przybralam 30 kg ponad a z córką 14 po czym zeszły w mgnieniu oka i miałam o 2 kg mniej niż przed . Teraz niby mam mdłości nie jem słodyczy zbytnio ,bo mnie odrzuca a waga poszła w górę 😑 czuje się opuchnięta taka na brzuchu mam 3 kg na plusie ,ale też tydzień temu wróciłam z wakacji i dopakowalam tam.
Ja jem 3 posiłki dziennie pije około 5l wody + herbata,kawa.
Mam swoje zachcianki i nie zamierzam z nich rezygnować bo kg🤦‍♀️mam ochotę na kebaba to go kupuje i jem,mam ochotę na pudlo lodów manhattan to kupuje i jem ile dam radę. Jem bo mam ochotę a nie bo jem za dwoje.
Nie dajmy się zwariować to ciąża i nie da się nie przytyć. Jeśli ktoś ma zakaz jedzenia słodyczy bo cukrzyca czy coś innego to ok. Ale nie jeść zeby mieć sylwetkę ?
To dla mnie trochę śmieszne odchudzać się w ciąży 🤣
 
Ostatnia edycja:
Ja jem 3 posiłki dziennie pije około 5l wody + herbata,kawa.
Mam swoje zachcianki i nie zamierzam z nich rezygnować bo kg🤦‍♀️mam ochotę na kebaba to go kupuje i jem,mam ochotę na pudlo lodów manhattan to kupuje i jem ile dam radę. Jem bo mam ochotę a nie bo jem za dwoje.
Nie dajmy się zwariować to ciąża i nie da się nie przytyć. Jeśli ktoś ma zakaz jedzenia słodyczy bo cukrzyca czy coś innego to ok. Ale nie jeść zeby mieć sylwetkę ?
To dla mnie trochę śmieszne odchudzać się w ciąży 🤣
Dokładnie. Ja to samo mam zdanie.
 
A co teraz ma powiedzieć jak już jest w ciąży 😜 teraz przeciez nie będzie się odchudzać
Ale może nie obzerac się pustymi kaloriami typu kebaby, lody, muffiny itd
Ja jem 3 posiłki dziennie pije około 5l wody + herbata,kawa.
Mam swoje zachcianki i nie zamierzam z nich rezygnować bo kg🤦‍♀️mam ochotę na kebaba to go kupuje i jem,mam ochotę na pudlo lodów manhattan to kupuje i jem ile dam radę. Jem bo mam ochotę a nie bo jem za dwoje.
Nie dajmy się zwariować to ciąża i nie da się nie przytyć. Jeśli ktoś ma zakaz jedzenia słodyczy bo cukrzyca czy coś innego to ok. Ale nie jeść zeby mieć sylwetkę ?
To dla mnie trochę śmieszne odchudzać się w ciąży 🤣
Dla mnie to smutne, że ktoś tak nie dba o zdrowie. Mając taka otyłość jesc aż tak niezdrowo? Lody do oporu, kebaby? Ciąża to nie wymówka. Kobiety zadbajcie o swoje zdrowie i ciało!
 
reklama
Do góry