reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Pixel na bazie ma bardzo dobre oceny i jest super fotelikiem (najlżejszy w klasie), ale lubi być kapryśny jeśli chodzi o ustawienie w samochodzie, szczególnie jeśli macie Skodę albo BMW. Dlatego najpierw radziłabym przymierzyć i zmierzyć kąt, pod którym leżą plecki fotelika (jeśli dziecko będzie siedzieć zbyt pionowo, będzie mu opadać głowa co niestety nawet w najbezpieczniejszym foteliku może stanowić zagrożenie) - są specjalne aplikacje współpracujące z żyroskopem w telefonie i wam zmierzą co do stopnia. Brałabym, ale po zmierzeniu czy pasuje do auta, bo nie ma co inwestować, jeśli nie wiecie, czy będzie pasować 👍
Dlatego my musimy poczekać z zakupem jeszcze trochę czasu. Bo będziemy zmieniać auto. A narazie nie wiemy jakie więc lepiej poczekać niż kupić a potem się glowic co dalej jakby nie pasował 🤷‍♀️ ale już się trochę dowiedziałam na temat fotelików dzięki wam bo tak to kompletnie nic
 
Hej dziewczyny, jak u Was z jedzeniem? Chodzi mi głównie o słodycze.. wiem, że powinno się ich unikać, ale czasem weźmie mnie taka ochota ze nie mogę się powstrzymać. Potem mam wyrzuty sumienia ze zjadłam. Co myślicie? Jecie słodycze czy całkowicie wyeliminowałyście?
Jeżeli ktoś ma zalecenie nie jeść. To wiadomo ze lepiej żeby nie jadł. Ale jeśli nie to. To uważam że wszystko w granicach można zjeść 😁
 
Hej dziewczyny, jak u Was z jedzeniem? Chodzi mi głównie o słodycze.. wiem, że powinno się ich unikać, ale czasem weźmie mnie taka ochota ze nie mogę się powstrzymać. Potem mam wyrzuty sumienia ze zjadłam. Co myślicie? Jecie słodycze czy całkowicie wyeliminowałyście?
Jem nie eliminuje,mam zawsze pod ręką bo prowadzę sieć sklepów spożywczych 😁
Teraz np,jem budyń czekoladowy i zagryzam śliwkami w czekoladzie🙈
 
W dniu przyjęcia miałam dokładnie wagę 99,600 po 5 dniach pobytu w szpitalu waga spadła do 93,200.
Ale pierwsze 3 dni byłam ja samych kroplówkach i ogromny odruch wymiotny na samą myśl o jedzeniu. Od piątku nadrabiam. Wczoraj byłam jak tornado żarłam dosłownie żarłam wszystko co mi wpadło pod rękę 🙈
Nie chce zabrzmieć źle, oczywiście to nie przytyk czy cos ale ciekawość. Co na taką wagę mówi lekarz? Możesz w ciąży w ogóle przybierać? Masz cukrzycę lub io?
 
Nie chce zabrzmieć źle, oczywiście to nie przytyk czy cos ale ciekawość. Co na taką wagę mówi lekarz? Możesz w ciąży w ogóle przybierać? Masz cukrzycę lub io?
Ja tez mało nie ważę i lekarz nic nie mówił. Jedynie żeby nie jeść za dwóch a dla dwóch. Ale nic nie mówił że mam przytyć tyle i tyle albo ze wcale. Na odchudzanie czas przyjdzie po ciazy
 
Dziewczyny moje kochane, powiedzcie mi czy takie certyfikaty i atesty są w porządku? Bo widzę że się znacie a ja tak nie za bardzo 😜
Dotyczy to fotelika z zestawu z wózkiem i jeśli spełnia normy to chyba można zainwestować czy lepiej szukać osobno?
Avionaut Pixel jest ok ma test plus i ocenę ADAC może niższa ,ale jest godny polecenia na osiem gwiazdek
 
Hej dziewczyny, jak u Was z jedzeniem? Chodzi mi głównie o słodycze.. wiem, że powinno się ich unikać, ale czasem weźmie mnie taka ochota ze nie mogę się powstrzymać. Potem mam wyrzuty sumienia ze zjadłam. Co myślicie? Jecie słodycze czy całkowicie wyeliminowałyście?
Staram się unikać, na szczęście przed ciaza I tak nie byłam jakas slodyczowa i tak zostało :) knopersy leżą w szafce i mąż wyjadą, chociaż dzis zobaczyłam przepis na torta z wiśniami to slinka poleciała, dobrze że to dużo roboty z nim 😆
 
reklama
Do góry