reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A my byliśmy w niedzielę w Energylandii w Zatorze 😍
 

Załączniki

  • photocollage_202342484619551.jpg
    photocollage_202342484619551.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 66
  • photocollage_202342320310522.jpg
    photocollage_202342320310522.jpg
    860,4 KB · Wyświetleń: 63
  • IMG_20230422_062645.jpg
    IMG_20230422_062645.jpg
    258 KB · Wyświetleń: 66
  • 1682249106604.jpg
    1682249106604.jpg
    571,2 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Dobra - chwalę się - Czarek nareszcie złożył zdanie. Ba, nawet dwa pod rząd. Cytuję: Gdzie jest tata? Nie ma tata.
Pękam z dumy😄 No i trochę się uspokoiłam, bo najprawdopodobniej od września do przedszkola, więc wypadałoby być nieco bardziej komunikatywnym...
Co u Was i Waszych dzieciaczków?
 
Dobra - chwalę się - Czarek nareszcie złożył zdanie. Ba, nawet dwa pod rząd. Cytuję: Gdzie jest tata? Nie ma tata.
Pękam z dumy😄 No i trochę się uspokoiłam, bo najprawdopodobniej od września do przedszkola, więc wypadałoby być nieco bardziej komunikatywnym...
Co u Was i Waszych dzieciaczków?
Brawa dla Czarusia😍 u nas pierwsze zdania pojawiły sie w grudniu, teraz gada i gada i gada. Niestety z jedzeniem jest lipa, od jakiegoś czasu odrzucił wszystkie warzywa oprócz pomidorów, zupy to najgorsze zło a mięsko to już w ogóle fuuuj itd. więc tu się musimy trochę nakombinowac😏 Do przedszkola dostaliście się publicznego? U nas zrobili rekrutację elektroniczną i nawet nie mogliśmy złożyć dokumentów bo system nie przepuszczał dzieciaków urodzonych w 2021🤬 Prywatnie przedszkole + żłobek dla młodszego wyniesie w granicach 3 tys. Więc chyba na razie do pracy nie wrócę, a macierzyński kończy mi się w sierpniu.
 
Brawa dla Czarusia😍 u nas pierwsze zdania pojawiły sie w grudniu, teraz gada i gada i gada. Niestety z jedzeniem jest lipa, od jakiegoś czasu odrzucił wszystkie warzywa oprócz pomidorów, zupy to najgorsze zło a mięsko to już w ogóle fuuuj itd. więc tu się musimy trochę nakombinowac😏 Do przedszkola dostaliście się publicznego? U nas zrobili rekrutację elektroniczną i nawet nie mogliśmy złożyć dokumentów bo system nie przepuszczał dzieciaków urodzonych w 2021🤬 Prywatnie przedszkole + żłobek dla młodszego wyniesie w granicach 3 tys. Więc chyba na razie do pracy nie wrócę, a macierzyński kończy mi się w sierpniu.
Tak, przedszkole publiczne. Też jeszcze oficjalnie się nie dostaliśmy, bo system uwzględnia dzieci trzyletnie, ale w lipcu będzie rekrutacja uzupełniająca bo są u nas wolne miejsca i skorzystają dzieciaki z pierwszej połowy 2021 roku. A że pracuję w tym przedszkolu...😂 Także ciśniemy teraz odpieluchowanie🤣
U nas z jedzeniem na szczęscie problemu nie ma. Czarek jest wszystkożerny.
Jak ja się cieszę że nie mieszkam w dużym mieście - u nas żłobek to 450 zł za pobyt + 8 zł dziennie za wyżywienie. Odjąć te 400 zł dofinansowania do żłobka, to place co miesiąc około 200 zł tylko.
 
Tak, przedszkole publiczne. Też jeszcze oficjalnie się nie dostaliśmy, bo system uwzględnia dzieci trzyletnie, ale w lipcu będzie rekrutacja uzupełniająca bo są u nas wolne miejsca i skorzystają dzieciaki z pierwszej połowy 2021 roku. A że pracuję w tym przedszkolu...😂 Także ciśniemy teraz odpieluchowanie🤣
U nas z jedzeniem na szczęscie problemu nie ma. Czarek jest wszystkożerny.
Jak ja się cieszę że nie mieszkam w dużym mieście - u nas żłobek to 450 zł za pobyt + 8 zł dziennie za wyżywienie. Odjąć te 400 zł dofinansowania do żłobka, to place co miesiąc około 200 zł tylko.
To Super macie 😀my za rok do przedszkola publicznego u nas wychodzi wyżywienie 10zl dziennie plus 1zl za nadgodziny za 1godzine 😀
Jak ja bym chciała żeby mój Kuba już był odpieluchowany 🤭
 
Brawa dla Czarusia😍 u nas pierwsze zdania pojawiły sie w grudniu, teraz gada i gada i gada. Niestety z jedzeniem jest lipa, od jakiegoś czasu odrzucił wszystkie warzywa oprócz pomidorów, zupy to najgorsze zło a mięsko to już w ogóle fuuuj itd. więc tu się musimy trochę nakombinowac😏 Do przedszkola dostaliście się publicznego? U nas zrobili rekrutację elektroniczną i nawet nie mogliśmy złożyć dokumentów bo system nie przepuszczał dzieciaków urodzonych w 2021🤬 Prywatnie przedszkole + żłobek dla młodszego wyniesie w granicach 3 tys. Więc chyba na razie do pracy nie wrócę, a macierzyński kończy mi się w sierpniu.
W lipcu pewnie jest uzupełniająca rekrutacja. I przedszkola wtedy przyjmują dzieci urodzone w 2021. My tez będziemy składać. Chociaż trochę sie zastanawiam bo mamy nianie,ale prawie cala moja wypłata na to idzie wiec pracuje tylko dla przyjemności 😂😂
 
reklama
Do góry