reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
No i super. Czarek czasem robi siku na nocnik, ale zwykle trzeba mu o tym przypominać. Więc latam za nim i pytam go co 15 minut czy mu się nie chce😁 A zazwyczaj mówi że nie chce bo szkoda mu przerywać zabawy. Za to uwielbia sikać na trawkę, na stojąco🤣
No dzisiaj Kuba w ciągu 3 godzin zrobił 2razy siku po pół nocnika 😜i agent założyłam 2razy spodnie to nalał do gaci 😂
 
Aa dodam ze nasza coreczka sie pieknie odpieluchowala (prawie, bo w nocy jeszcze jej daje chociaz jest walka co wieczor, wiec trzeba bedzie przez to przejść). Ja w ogole nir naciskalam, raz tylko zeby w ogole wiedziala o co chodzi to postawilam ja na nocniku przed bajka 🤦🏼‍♀️😂 zrobiła siku, bilismy brawo jak szaleni. Pozniej bylo trudno, bo zsikiwala wszystkie spodnie, ale i tak nie chciala zalozyc pieluszki a nam sie nie chcialo z tym walczyc, i pewnego dnia po prostu zaczela sikac do nocnika. A jak jeszcze usiadla na toalecie jak mam to juz w ogole miala motywacje. Wiadomo, czasem je sie jeszcze zdarzy w nowym miejscu w trakcie zabawy, chociaz juz dawno nie bylo wypadku. Na wszelki wypadek mam zawsze przy sobie jakies suche reczniki/chusteczki i ubrania na zmiane. Jestem z niej bardzo dumna 🙂
 
Hej dziewczyny ! Dawno mnie tu nie bylo 🙂 ale tak sobie przypomnialam bo.. wlasnie pochwale sie, jestem grudniową mamuśką 2023 😁 tak wiec hardkor nadchodzi 😁 cieszymy sie bardzo, choc nie wiem jak to przeżyjemy 😁
Gratulacje! Tak, hardkor, inaczej bym tego nie nazwała😄 Gdyby nie to że nasza mała Ada jest tak spokojnym i niewymagającym dzieckiem, to chyba bym zwariowała, bo Czaruś ma energii za troje, uwielbia kręcić afery i musi być w ciągłym ruchu. Potrzebuje maksimum uwagi. Ale jak sobie idziemy we czwórkę na spacer, to sobie myślę jakie mam szczęście, że mam taką fajną rodzinkę🥰
Także życzę Ci spokojnej ciąży i spokojnego czasu po ciąży.
 
reklama
Hej dziewczyny ! Dawno mnie tu nie bylo 🙂 ale tak sobie przypomnialam bo.. wlasnie pochwale sie, jestem grudniową mamuśką 2023 😁 tak wiec hardkor nadchodzi 😁 cieszymy sie bardzo, choc nie wiem jak to przeżyjemy 😁
Cudowna wiadomości ❤️ ogromne gratulacje🥰 będzie dobrze, dzieci szybko rosną 😅
 
Do góry