reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Gratulacje! Tak, hardkor, inaczej bym tego nie nazwała😄 Gdyby nie to że nasza mała Ada jest tak spokojnym i niewymagającym dzieckiem, to chyba bym zwariowała, bo Czaruś ma energii za troje, uwielbia kręcić afery i musi być w ciągłym ruchu. Potrzebuje maksimum uwagi. Ale jak sobie idziemy we czwórkę na spacer, to sobie myślę jakie mam szczęście, że mam taką fajną rodzinkę🥰
Także życzę Ci spokojnej ciąży i spokojnego czasu po ciąży.
O tak u nas kręcenie afer też teraz na topie😅 a najbardziej jak coś z ubrania nie spasuje to jest masakra np. "te spodnie są brzydkie i trzeba je wyrzucić" i się zaczyna aferka na całego, to nic że 3 dni temu ubierał je bez problemu😂 Nie wspomnę że koszuli żadnej nie założy bo jest taki ryk. Jutro idziemy na komunię i pewnie się skończy na tym że w dresie pójdzie ubrany😵‍💫
 
reklama
O tak u nas kręcenie afer też teraz na topie😅 a najbardziej jak coś z ubrania nie spasuje to jest masakra np. "te spodnie są brzydkie i trzeba je wyrzucić" i się zaczyna aferka na całego, to nic że 3 dni temu ubierał je bez problemu😂 Nie wspomnę że koszuli żadnej nie założy bo jest taki ryk. Jutro idziemy na komunię i pewnie się skończy na tym że w dresie pójdzie ubrany😵‍💫
O lol to u nas nie ma problemu z ubieraniem ubierze wszystko 🤣
 
O tak u nas kręcenie afer też teraz na topie😅 a najbardziej jak coś z ubrania nie spasuje to jest masakra np. "te spodnie są brzydkie i trzeba je wyrzucić" i się zaczyna aferka na całego, to nic że 3 dni temu ubierał je bez problemu😂 Nie wspomnę że koszuli żadnej nie założy bo jest taki ryk. Jutro idziemy na komunię i pewnie się skończy na tym że w dresie pójdzie ubrany😵‍💫
U nas tez wszystko na nie 😂 sukienek w ogole nie chce zakladac, tak wiec przybijam piatke 😁 zasypia mi wieczorami w 5min, ale zbieranie jej do lozka to jakies 1,5 h roboty, zeby nie, pizama nie, czesanie nie itd itd... 😵
 
@Tola90 moje gratulacje 😘😘 dzieci sa super. Tylko Haneczka trafiła sie z mocnym charakterem 😂 wszystko na nie, 😂mycie zebow to codzinna walka 😂 ogolnie przy mnie najgorzej sie zachowuje 😀no ale wynagradza uśmiechami miłością, jak wita nas jak wracamy z pracy cos pięknego 😀😀 ciagle bije siostre, siostra juz jej oddaje. Po pracy jak wracam to padam na twarz😂ale teraz jak tak cieplo sie zrobiło to az sie bardziej wszystko chce
 
@Tola90 moje gratulacje 😘😘 dzieci sa super. Tylko Haneczka trafiła sie z mocnym charakterem 😂 wszystko na nie, 😂mycie zebow to codzinna walka 😂 ogolnie przy mnie najgorzej sie zachowuje 😀no ale wynagradza uśmiechami miłością, jak wita nas jak wracamy z pracy cos pięknego 😀😀 ciagle bije siostre, siostra juz jej oddaje. Po pracy jak wracam to padam na twarz😂ale teraz jak tak cieplo sie zrobiło to az sie bardziej wszystko chce
Dziekiii 😘😘😘 ta, moja tez przy mnie najgorzej sie zachowuje, tzn nie zachowuje sie zle, ale jak ja sie pojawiam to zaczyna sie manipulowanie placzem 😁 ale naprawde jest przecuuuudowna 😍 ostatnio sie rak rozgadala wspaniale, przyklad: uwazaj bo polecisz na plecki, a ona do mnie tymi dukanymi sylabami "spoo-koooj-nieee" 😂 to sikam ze smiechu czasami 😁 albo przebieramy sie a ona krzyczy "golas golas", love it ❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry