reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
A tak z innej beczki. Macie jakieś sprawdzone buty na wiosnę dla dzieciakoe ? Mloda w domu śmiga przy meblach ale buty na wiosnę juz misze wybierać pod tym kątem ze bedzie chodzić. Myslalam cos z Bartka albo Geoxa ale kompletnie nie wiem co wybrać
 
A tak z innej beczki. Macie jakieś sprawdzone buty na wiosnę dla dzieciakoe ? Mloda w domu śmiga przy meblach ale buty na wiosnę juz misze wybierać pod tym kątem ze bedzie chodzić. Myslalam cos z Bartka albo Geoxa ale kompletnie nie wiem co wybrać
Ja będę kupowała modemu jakieś new badanie, zwykle adidaski
 
A tak z innej beczki. Macie jakieś sprawdzone buty na wiosnę dla dzieciakoe ? Mloda w domu śmiga przy meblach ale buty na wiosnę juz misze wybierać pod tym kątem ze bedzie chodzić. Myslalam cos z Bartka albo Geoxa ale kompletnie nie wiem co wybrać
Ja myślę o elefantach
 
Ten joie jakiś taki mały mi się wydaje. I tak go chyba wezme, jeszxze myślę nad cybex sirona
Cześć dziewczyny, ja z wątku majowego, ale zajrzałam i widzę, że temat fotelików ruszyłyście. Moja mała ma niecałe 10 miesięcy i waży tylko niecałe 8 kg ale już zmieniłam jej fotelik, bo mi się jej pozycja w naszej kobyłce nie podobała (Nuna). Pojechałam do Mama i ja, rozmawiałam ze specjalistą od fotelików i z nim oglądałam 3 foteliki: joie 360, babysafe dualfix (może ciut mylę nazwy bo nie chce już mi się z netu ściągać) i cybex sirona sx2 i-size - model z 2021r. I powiem Wam, że wybrałam właśnie cybex. W porównaniu z joie dużo więcej miejsca na nogi, w porównaniu do babysafe fajniejszy zagłówek. Obrót jedną ręką, zaczepy na pasy, spory kąt przechylenia do spania. Facet nam zamontował w aucie i Mała już w nim wracała, zaakceptowała go od razu. Oczywiście 4* (na inne w ogóle nie chciałam patrzeć). Facet też bardzo go polecał, choć pokazał nam wszystkie 3, z racji, że one wszystkie mają 4*. Ja też go polecam. I dodam, że nie jestem żadnym przedstawicielem handlowym firmy, nie robię tu interesownej reklamy. Po prostu mam ten fotelik od dwóch tygodni i jest naprawdę fajny:)
Pozdrawiam wszystkie lutowe mamy:)
 
A tak z innej beczki. Macie jakieś sprawdzone buty na wiosnę dla dzieciakoe ? Mloda w domu śmiga przy meblach ale buty na wiosnę juz misze wybierać pod tym kątem ze bedzie chodzić. Myslalam cos z Bartka albo Geoxa ale kompletnie nie wiem co wybrać
Emelki roczki są fajne, geoxa też. Bartka nie lubię są moim zdaniem za twarde. Najlepiej buta wymacać
 
reklama
Do góry