reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A tak z innej beczki. Macie jakieś sprawdzone buty na wiosnę dla dzieciakoe ? Mloda w domu śmiga przy meblach ale buty na wiosnę juz misze wybierać pod tym kątem ze bedzie chodzić. Myslalam cos z Bartka albo Geoxa ale kompletnie nie wiem co wybrać
My kupiliśmy Geoxa i są super. A długo szukaliśmy bo Młody ma wysokie podbicie i żadne mu nie wchodziły na stopkę a te są rewelacyjne🙂
 
reklama
Wiecie co z tymi fotelikami to mam już serio ochotę plakac 😂 pojechałam już na pewniaka kupuje joie, no i Pan mi montuje a on dybocze jak dziwk*** na wietrze😂😂 mam mega głębokie siedzenia w aucie... Cybex tez nie pasuje chociaz na stronach producenta oczywiście do mojego auta pasuja te foteliki. Wkurzyłam się i już mam w dupie 😂 musialam się wygadać 😂
 
Wiecie co z tymi fotelikami to mam już serio ochotę plakac 😂 pojechałam już na pewniaka kupuje joie, no i Pan mi montuje a on dybocze jak dziwk*** na wietrze😂😂 mam mega głębokie siedzenia w aucie... Cybex tez nie pasuje chociaz na stronach producenta oczywiście do mojego auta pasuja te foteliki. Wkurzyłam się i już mam w dupie 😂 musialam się wygadać 😂
sa takie styropianowe stabilizatory pod baze, zeby fotelik dobrze ustawic-mozesz sprobowac
A tak z innej beczki. Macie jakieś sprawdzone buty na wiosnę dla dzieciakoe ? Mloda w domu śmiga przy meblach ale buty na wiosnę juz misze wybierać pod tym kątem ze bedzie chodzić. Myslalam cos z Bartka albo Geoxa ale kompletnie nie wiem co wybrać
 
Ech dziewczyny mnie dopadła w nocy jelitowka, wymiotuje jak kot, dalej niż widzę. Mały wstał o 5 rano w dodatku i tak ogląda ciągle bajki. Nie mam siły na nic, mam nadzieje ze to przejdzie. Choroba mamy jest chyba grożą niż choroba dziecka ( oczywiscie niegroźna)
 
Dziewczyny, co dajecie teraz dzieciom na sniadanko? Moj nagle sie zbuntowal i nic nie chce-chleba, parowki, kaszki, owsianki, ryzu na mleku, omleta, jajka, nalesnikow, twarozka, jogurtu-doslownie wszystko jest na nie-wyciaga z buzi i wyrzuca😥 A za pol godziny chodzi i mowi am am am
 
reklama
Dziewczyny, co dajecie teraz dzieciom na sniadanko? Moj nagle sie zbuntowal i nic nie chce-chleba, parowki, kaszki, owsianki, ryzu na mleku, omleta, jajka, nalesnikow, twarozka, jogurtu-doslownie wszystko jest na nie-wyciaga z buzi i wyrzuca😥 A za pol godziny chodzi i mowi am am am
U nas młody je śniadanie dopiero ok 9 bo wcześniej nie chce, nie wmuszam mu nawet..
 
Do góry