reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny które puscily maluchy do żłobka. Szczepiłyście dzieciaki na tą szczepionkę po roku tzn swinka odra itp zanim maluch poszedl do żłobka?
 
reklama
Dziewczyny które puscily maluchy do żłobka. Szczepiłyście dzieciaki na tą szczepionkę po roku tzn swinka odra itp zanim maluch poszedl do żłobka?
Ja chyba bym zaszczepiła. Ja teraz pojde na koniec marca juz chyba na to. Chociaż ostatnio koleżanki corka miała normalnie wysypke odrowa po szczepionce, goraczke itp. Oczywiście pojawiło się to po 9 dniach od szczepienia czyli klasyk. A lekarz powiedział, że uczulenie 😂😂
 
Tez chce właśnie priorix. Będę dzwonić do przychodni pytac się czy mają. Starsza tez była szczepiona ta. Koleżanki corka była ta inna szczepiona i przeszła gorzej
Szczerze, u mnie to wygląda tak, że idę z małą do pediatry, ona wypisuje kolejne szczepionki, ja je odbieram w aptece i przynoszę na kolejne szczepienie. Nie wybierałam żadnej szczepionki dla Élodie sama... Na razie jest ok. Ani ,czoraj, ani dzisiaj nie miała žadnych niekorzystnych objawów, będę cqekać teraz na te kropki za 9 dni😛🥰... dobrze, że to piszecie, jakby co będę przygotowana i nie dostanę zawału🤪
 
A
Élodie była wczoraj szczepiona przeciwko śwince, różyczce i odrze i druga szczepionka przeciwko meningokokom type C.
Ale mała chodzi do dzieci juz jakis czas prawda? Pytam bo mloda idzie do dzieci od poniedziałku a nie jest szczepiona bo byla chora. I zaczelam mieć obawy czy nie powinna być wvzesniej szczepiona
 
reklama
Do góry