reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Załączniki

  • Screenshot_2022-03-09-21-08-07-377_pl.eobuwie.eobuwieapp.jpg
    Screenshot_2022-03-09-21-08-07-377_pl.eobuwie.eobuwieapp.jpg
    251,9 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Dziewczyny które karmia nan optipro plus. Jeżeli przeszłyście juz na 3 to czy dzieci nie miały problemów brzuszkowych? Ja zeszlam z 2 i zaczelam podawać 3 od 3 dni. I zauważyłam ze od 3 dni mala po wypiciu butli ma odruch jakby miala zwymiotować. Po czym placze i dostaje czkawki. Dzis wrocilam do 2 i problemu nie bylo....
Chyba zostaniemy na 2 dluzej...
 
My jak jeździliśmy za fotelikami to pytalam o avionaut. Doatalismy odpowiedz ze avionaut sa dość wąskie wiec nie wszystkie dzieci się w nim dobrze xzuja. I właśnie polecal nam albo minikida albo britax dualfix... oba były spoko ale nasza lepiej siedziala w minikidzie. Ale ja bym celowała w britaxa jak Czarek go akceptuje
No właśnie nam już też się spodobał zupełnie niespodziewanie, tylko ta głową... Boję się, że będzie lecieć. To jak te Avionaut wąskie to odpadają, co prawda Czarek nie jest jakiś duży, ale to jednak fotelik na kilka lat, więc chcę żeby było mu wygodnie.
 
No ja też tylko obrotowego szukam właśnie.mi facet nune proponował i faktycznie duży. Tylko 2 tys nie chce dawac
A to ja już się nastawiłam, że 2 tys. zapłacę, a tu się okazuje, że i pod 3 tys. kosztują jak ten Besafe 😭 Ogólnie z obrotowych to mówił, że najtaniej 1200 zł, ale to wiadomo kosztem jakości pewnie, to już wolę dopłacić i mieć najlepszy w mojej ocenie niż kierować się ceną. Jak się zastanowić to ja Czarkowi nic poza mlekiem i pieluchami nie kupuję, więc jak raz na jakiś czas trzeba kupić coś drogiego, to nie oszczędzam 😁
 
reklama
Do góry