reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny - czy jak Wam male narobi w trakcie karmienia a jest juz przysypiajace to przebieracie od razu czy dajecie pospac z kupa? 🤔🙄 juz ktorys raz mi tak robie ze przebieram ja przed karmieniem a poznej w trakcie idzie kupa.
 
Hahaha 😁 no tak swohe rządy musisz wprowadzić. Moja Hanka steknie 3 razy a juz widze jak on biegnie z łapami 😂 a ja mowie o nie nie nie 😂😂😂 moj tylko 2 dni wolnego wziął po powrocie moim ze szpitala takze siedze sama z dziećmi 😂dzis nawet na obiad nie wrócił bedzie w nocy 😂a dzieci kąpię tak 😂😂😂
Genialnie!😍 Wszystko pod kontrolą!!!
 
Też nad tym myślę, u mnie ta sama sytuacja :/ Zazwyczaj przebieram, no chyba że próbuje już Małego uspac od godziny to nie, ale mam wyrzuty sumienia.
Dziewczyny - czy jak Wam male narobi w trakcie karmienia a jest juz przysypiajace to przebieracie od razu czy dajecie pospac z kupa? [emoji848][emoji849] juz ktorys raz mi tak robie ze przebieram ja przed karmieniem a poznej w trakcie idzie kupa.
 
reklama
Do góry