reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja też nadal dwupak 😭 będą u Ciebie od razu wywoływać czy najpierw na kontrolę?
jutro 41+3 i od dziś w szpitalu, jestem przerażona myślą o wywoływaniu tym bardziej że szyjka wysoko i zamknięta więc nie wiem jak oni chcą to zrobić i boję się żeby mnie nie przetrzymywali bez sensu :((
Ooo późny juz masz termin. I jeszcze czekaja???
 
Czyli wychodzi na to, że ja ostatnią zostalam w dwupaku.. Chciałabym mieć już to za sobą..
dostałam skierowanie do szpitala na piątek A termin był na 22..
Jeszcze ja🙂 Ale dzisiaj coś mnie zaczęły trochę skurcze łapać, więc liczę na to, że coś się rozkręci, bo u mnie rozwarcie na palec już było i szyjka otwarta😉
 
Dziewczyny które karmia piersia, pprzepajacie swoje pociechy woda w ciągu dnia ?;)
U mnie tylko mleko, coś kojarzę, że nie powinno się podawać takiemu małemu dziecku ani wody ani żadnych herbatek, jedynie na kolki położna polecała podać trochę wody, ale mały i tak nie chciał, poza tym nie wiadomo w ogóle, czy to kolki 🤷 Dziś zupełnie inne dziecko, cały dzień na moim mleku, dostaje większe porcje i zdecydowanie mniej płacze i marudzi niż przez ostatnie 3 dni 🤔
 
U mnie tylko mleko, coś kojarzę, że nie powinno się podawać takiemu małemu dziecku ani wody ani żadnych herbatek, jedynie na kolki położna polecała podać trochę wody, ale mały i tak nie chciał, poza tym nie wiadomo w ogóle, czy to kolki 🤷 Dziś zupełnie inne dziecko, cały dzień na moim mleku, dostaje większe porcje i zdecydowanie mniej płacze i marudzi niż przez ostatnie 3 dni 🤔
Bo dziecko widocznie wiecej mleka potrzebowalo mojemu starczyło 15 -20 minut na piersi i byl najedzony a teraz ma wieksze zapotrzebowanie bo po polgodziny pije czasami i dluzej sie trafi tyle ze w ciagu dnia tak co 2godziny sie budzi w nocy co 3godziny
 
Ja też nadal dwupak 😭 będą u Ciebie od razu wywoływać czy najpierw na kontrolę?
jutro 41+3 i od dziś w szpitalu, jestem przerażona myślą o wywoływaniu tym bardziej że szyjka wysoko i zamknięta więc nie wiem jak oni chcą to zrobić i boję się żeby mnie nie przetrzymywali bez sensu :((
Faktycznie ten Twój maluszek coś się nie pcha na świat, współczuję 😔 oby w końcu zaczęło się coś dziać, bo taka niepewność najgorsza... Z tym cewnikiem to słyszałam, że dopiero o 1cm rozwarcia, u mnie coś o tym wspominali, ale ja zaczynałam.od zerowego rozwarcia, tylko, że u mnie chociaż szyjka była miękka i skrócona, no i te wody się sączyły, więc coś tam się zaczęło dziać. Trzymaj się dzielnie i daj znać co postanowili! 😘
 
reklama
No właśnie czekają, jutro rano może się czegoś więcej dowiem jakie mają plany ale jedną lekarka mówiła że nie na sensu zakładanie cewnika bo nawet nie ma gdzie się wbić bo tak jest wszystko zamknięte. A drugi lekarz jest za wywoływaniem.. więc już nie wiem ale jak mieliby mnie męczyć przez parę dni takim czekaniem na zbawienie skoro nigdy żadnego skurczu ani nic nie mialam, to mnie to załamuje..
Raczej powinni jutro cos zacząć robić. Bedzie dobrze!! Wszystkis tutaj trzymamy kciuki. Pogadaj z dzidzia zeby sama lepiej wyszla.
 
Do góry