reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny - czy jak Wam male narobi w trakcie karmienia a jest juz przysypiajace to przebieracie od razu czy dajecie pospac z kupa? 🤔🙄 juz ktorys raz mi tak robie ze przebieram ja przed karmieniem a poznej w trakcie idzie kupa.
U mnie zależy. Zagladam bokiem czy to duza kupa czy pierdek z kupa 😂jak pierdek to zostawiam niech spi 😁
 
Dziewczyny - czy jak Wam male narobi w trakcie karmienia a jest juz przysypiajace to przebieracie od razu czy dajecie pospac z kupa? 🤔🙄 juz ktorys raz mi tak robie ze przebieram ja przed karmieniem a poznej w trakcie idzie kupa.
Jak przysypia to idzie spać z kupą, a jak nie śpi, to przebieram :) Chyba, że dużo i bardzo śmierdząco narobi to od razu, ale wtedy raczej z tym nie zaśnie 😂
 
Dziewczyny, mam zagwozdkę... Od kiedy wypisać wniosek o urlop macierzyński? Bo do 24.02 miałam jeszcze L4, a Czarek urodził się 18.02, to wypisać od dnia urodzenia, czy od dzisiaj jak już nie mam zwolnienia?
 
Od dnia porodu. Ja dostałam wypełniony wniosek od kardowej i l4 miałam do 3.02 A na wniosku wpisana data od dnia porodu :)
Dziewczyny, mam zagwozdkę... Od kiedy wypisać wniosek o urlop macierzyński? Bo do 24.02 miałam jeszcze L4, a Czarek urodził się 18.02, to wypisać od dnia urodzenia, czy od dzisiaj jak już nie mam zwolnienia?
 
Od dnia porodu. Ja dostałam wypełniony wniosek od kardowej i l4 miałam do 3.02 A na wniosku wpisana data od dnia porodu :)
A ok dzięki, w sumie tak myślałam, ale nie wiedziałam, czy się jedno na drugie może nałożyć. Ja mam wniosek z internetu, więc bez daty, napisałam jeszcze do księgowej tak dla pewności 🙂
 
Hahaha [emoji16] no tak swohe rządy musisz wprowadzić. Moja Hanka steknie 3 razy a juz widze jak on biegnie z łapami [emoji23] a ja mowie o nie nie nie [emoji23][emoji23][emoji23] moj tylko 2 dni wolnego wziął po powrocie moim ze szpitala takze siedze sama z dziećmi [emoji23]dzis nawet na obiad nie wrócił bedzie w nocy [emoji23]a dzieci kąpię tak [emoji23][emoji23][emoji23]
Witam. Ja tak z innej beczki [emoji6] mam taką samą wanienkę i chciałam zapytać o tą nakładkę na wannę? Jest to jakaś uniwersalna nakładka? Bardzo proszę o namiary.
Dziewczynki są urocze [emoji7][emoji7]
Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry