reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Jakiego koloru robi kupki???
Mi dziś.nad ranem, gdy już wyłam chyba głośniej od mojej corki, z bezsilności, położne powiedziały, ze tak ciężko będzie dopoki robi czarne kupki..., jak się zmienią na żółto-zielone, to ma być lepiej...🤞🤞🤞🤦‍♀️, za parę dni podobno.
Ja jutro wychodzę, będziemy z moim ukochanym w domu na zmianę z nią chodzić.
Mój w szpitalu robił czarne i nawet na przewijaku był w miarę grzeczny, a teraz robi już normalne, żółtawo-brązowe, jak to stwierdziła położna "musztarda dijon" 😂 albo gładka i wyje :-/ Zielonych raczej nie miał.
 
reklama
Dziewczyny ile mam karmi swoje bobasy mlekiem modyfikowanym? Szczerze Wam powiem ze mam straszne wyrzuty sumienia ze nie mam pokarmu i poje małą mm.
Ja, mlekiem modyfikowanym i swoim. Laska ja wczoraj kryzys przechodziłam, przy karmieniu piersią i już miałam rzucać to, ale przystawiam, jak młoda mi marudzi, a mleko dostała już.
 
A mój właśnie w szpitalu był aniołek, ostatnia doba tylko powoli zaczynał a tak to wszyscy mówią, że grzeczne dziecko 😂 Najgorzej, że chłopak się tak przejmuje i wciąż go nosi a mały cwaniak to wykorzystuje, na chwilę się wtedy uspokaja, ale potem ja będę go musiała cały dzień nosić 😳
Ja mężowi nie pozwalam nosic 😂 i sie kłócimy o to 😂 boo nie mogę sobie pozwolic na uziemienie na kanapie 😂 dzieci szybko uczą się wykorzystywac rodziców 😂
 
Ja mężowi nie pozwalam nosic 😂 i sie kłócimy o to 😂 boo nie mogę sobie pozwolic na uziemienie na kanapie 😂 dzieci szybko uczą się wykorzystywac rodziców 😂
Z moim gorzej, bo jak nie nosi, a mały ryczy to ciągle mi stęka, że mu go żal i się niczym zająć nie może 😁 ale spokojnie wróci do pracy, to ja wprowadzę swoje rządy, słuchawki na uszy i może sobie ryczeć ile wlezie 😂
 
Z moim gorzej, bo jak nie nosi, a mały ryczy to ciągle mi stęka, że mu go żal i się niczym zająć nie może 😁 ale spokojnie wróci do pracy, to ja wprowadzę swoje rządy, słuchawki na uszy i może sobie ryczeć ile wlezie 😂
Hahaha 😁 no tak swohe rządy musisz wprowadzić. Moja Hanka steknie 3 razy a juz widze jak on biegnie z łapami 😂 a ja mowie o nie nie nie 😂😂😂 moj tylko 2 dni wolnego wziął po powrocie moim ze szpitala takze siedze sama z dziećmi 😂dzis nawet na obiad nie wrócił bedzie w nocy 😂a dzieci kąpię tak 😂😂😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20210224_173541_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210224_173541_com.android.gallery3d.jpg
    175,1 KB · Wyświetleń: 124
reklama
Do góry