reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziś rozwarcie ma dwa palce (awans o 1 od wczoraj), ale skurcze się wyciszyły trochę :/ Jednak na KTG jeden "fest" udało się zarejestrować. Według lekarza warunki są, jest szansa, że może się uda. Ale pewności nie ma.
No to Kochana powodzonka :) ja w poniedzialek na ktg nie mialam zadnych skurczy, we wtorek tez zarejestrowal sie fest jeden i w nocy z wtorku na srode urodzilam :)
 
@olga.1 - mnie tez dobija to ze moj maz jeszcze dziecka nie widzial. I te procedury faktycznie sa bez sensu no bo czy sprzataczki albo poelegniarki ktore tutaj wchodza codziennie a nie byly szczepione maja regularnie robione wymazy???
Musimy to przetrwac. Ja wysylam mezowi zdjecia i filmiki i dodaje mi to wiele otuchy jak daje mi do zrozumienia jaki juz jest zakochany w córce :)
 
Straszne to jest. Jak jeszcze dzwoniłam na kamerce to widziałam jak mąż prawie płakał i w rozmowach też było czuć tą rozłokę.
@olga.1 - mnie tez dobija to ze moj maz jeszcze dziecka nie widzial. I te procedury faktycznie sa bez sensu no bo czy sprzataczki albo poelegniarki ktore tutaj wchodza codziennie a nie byly szczepione maja regularnie robione wymazy???
Musimy to przetrwac. Ja wysylam mezowi zdjecia i filmiki i dodaje mi to wiele otuchy jak daje mi do zrozumienia jaki juz jest zakochany w córce :)
 
Tez mam termin na 22 ;) mi ginekolog powiedział że jeśli nic się nie będzie działo to we.wrorek mam się zgłosić na KTG;)
Ogólnie chodzę jak kwoka typowy kaczy chód mam😂
Ha ha ja też tak chodzę a zawsze się zastanawiałam dlaczego kobiety w ciąży tak chodzą jak pingwinki 😅. No jestem ciekawa co powiedzą mi w poniedziałek, dzisiaj byłam na spacerze 3h żeby coś samo ruszyło i tak mnie krocze boli 🙈
 
My po pierwszym spacerku 😀 kondycja słaba szybko się męczę 😂 trzeba zacząć duzo chodzic 😀 oby wiosna szybko przyszla 😀
 

Załączniki

  • Screenshot_20210220_165600_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210220_165600_com.android.gallery3d.jpg
    329,9 KB · Wyświetleń: 124
reklama
Do góry