reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja dostałam skierowanie do konkretnego szpitala i już na konkretny dzień. Więc jak się nic nie będzie działo to właśnie mam już skierowanie na konkretną placówkę.
No właśnie tego się obawiam, że jak już wystawiają skierowanie to do tego szpitala specjalistycznego, w którym za Chiny Ludowe nie chcę rodzić 😭 A też nie jest powiedziane, że ciąża tydzień przenoszona zaraz będzie się wiązała z jakimiś komplikacjami przy porodzie... Kurczę, oby mały nie czekał tak długo :(
 
reklama
No właśnie tego się obawiam, że jak już wystawiają skierowanie to do tego szpitala specjalistycznego, w którym za Chiny Ludowe nie chcę rodzić 😭 A też nie jest powiedziane, że ciąża tydzień przenoszona zaraz będzie się wiązała z jakimiś komplikacjami przy porodzie... Kurczę, oby mały nie czekał tak długo :(
Masz jeszcze tydzień do terminu także jeszcze się pewnie coś rozwinie...
 
Moja chyba czeka, aż mi katar się skończy i wtedy wyjdzie 😅 dzisiaj 39+0 🎊 noc przespana w nocy się przebudziłam i na prawy ból się przekręciłam, to tak szalała, aż narzeczony był w szoku 🤣 a tak chyba z raz byłam w łazience na siku 😄
 
Moja chyba czeka, aż mi katar się skończy i wtedy wyjdzie 😅 dzisiaj 39+0 🎊 noc przespana w nocy się przebudziłam i na prawy ból się przekręciłam, to tak szalała, aż narzeczony był w szoku 🤣 a tak chyba z raz byłam w łazience na siku 😄
U mnie też dziś 39+0 🎉 w nocy mi się śniło że rodzę i ciągle się budziłam że niby muszę skurcze liczyć 😂🙈 W planach dziś miałam sprzątanie ale nie mam siły. A jeszcze na dodatek od wczoraj mam okropny ból w dole pleców. Może to jakiś znak że coś się zaczyna 🤔 już tak od dwóch tyg doszukuję się tych znaków i dalej nic 😂
 
Haha statystycznie mało prawdopodobne :p ale zazdroszczę, że nie masz zgagi! Ja dopiero teraz w ciąży się dowiedziałam, co to zgaga i tak dzień w dzień teraz mam, niezależnie od tego co jem, już się boję, że po porodzie się to nie skończy :(
Mam to samo, masakryczne męczy szczególnie w nocy... Już biorę tabletki bo wytrzymać nie idzie 🙄
 
U mnie też dziś 39+0 🎉 w nocy mi się śniło że rodzę i ciągle się budziłam że niby muszę skurcze liczyć 😂🙈 W planach dziś miałam sprzątanie ale nie mam siły. A jeszcze na dodatek od wczoraj mam okropny ból w dole pleców. Może to jakiś znak że coś się zaczyna 🤔 już tak od dwóch tyg doszukuję się tych znaków i dalej nic 😂
Ja już się nie doszukuję znaków, bo ostatnio tak szukałam i nici z tego 😅 odpoczywaj póki możesz 😊 mojej siostrze się śniło, że urodziłam i ważyła moja ponad 5 kg i że myła moją córkę w wannie i mówiła, że taka duża jakby 3 miesiące miała 🤣🤣
 
Ja już się nie doszukuję znaków, bo ostatnio tak szukałam i nici z tego 😅 odpoczywaj póki możesz 😊 mojej siostrze się śniło, że urodziłam i ważyła moja ponad 5 kg i że myła moją córkę w wannie i mówiła, że taka duża jakby 3 miesiące miała 🤣🤣
A Malutka ile waży z usg? Ja mam dziś wizytę więc sie dowiem ile mój Maluch przybrał 🙈
 
reklama
Do góry