reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Tu masz najlepsza farbe do mebli 😁wytrzymala😁😁😁 z tej firmy serio sa super! My kupiliśmy bo mamy venge szafe zabudowana w przedpokoju i będziemy malować. Moze w weekend to zrobimy 😁ale juz nad jeziorem meble malowaliśmy i jest super. 😁
O dzięki, a to bezpieczne dla dzieci? Bo w sumie głównie na tym nam zależy :) Siostra (specjalista od tych spraw) najbardziej polecała farby wodne, a ja to się na tym kompletnie nie znam 😂
 
reklama
Dziewczyny a jak jest u Was z apetytem?
Bo ja zauważyłam ze u mnie apetyt coraz mniejszy. 34 tc skończone i zamiast małą dokarmiać bo najbardziej przybiera na wadze to ja mam coraz mniejsze chęci do jedzenia
U mnie ostatnio jakoś średnio, ale i tak dużo jem 😂 nie mam niby ochoty, nie jestem głodna, ale posiłki główne to z rozsądku, a pomiędzy podjadam, najczęściej jakieś słodycze 😂
 
Spoko, ja też jeszcze nie wszystko mam, ale to akurat głównie kwestia braku kasy (chyba za wcześnie pochwaliłam ZUS), pranie ubranek powoli zaczynam, muszę jeszcze zorganizować mniejszą walizkę i się spakować, także na wcześniejszy poród absolutnie się nie szykuję, do ostatniego dnia pewnie będę coś ogarniać 😂 A inna sprawa, że coraz mniej mi się chce coś robić 😕
No właśnie. Ja mam termin 23 luty ale większość już mam, bo po prostu coraz mniej mi się chce. Raczej moje lenistwo i zniechęcenie będzie postepowac niż ustępowac, dlatego to robię :/
 
Ja z moim 8rok juz jestem ale charakter zawziety ma wodnik jest z 26 stycznia😂
Ale tez robi sam wszystko i zalatwia jak trzeba to mnie odciazy...bo ten nasz Jakub tak mnie kopie ze az lezki mi nieraz leca bo tak sie wygina
No w sumie wodnika żadnego nie znam (poza teściową, ale to taka póki co uprzejma znajomość, bez prawdziwych twarzy 😂), to lepiej jednak ryby. Chociaż ja jestem skorpion to rzadko z którym znakiem się dogaduję 😂 Mój chłopak jest bliźniak, a skorpion i bliźniak to niby zgrzyty 🤔 W sumie mój były też był bliźniak i długo razem nie wytrzymaliśmy, ale to na szczęście w większej mierze kwestia dopasowania charakterów i osobowości niż astrologii ;)
Aż taki piłkarz Ci rośnie? Mój maluch co najwyżej bramkarzem zostanie, bo ruchy tak delikatne, że jak się nie skupię, to nawet czasem nie czuję 😂
 
No właśnie. Ja mam termin 23 luty ale większość już mam, bo po prostu coraz mniej mi się chce. Raczej moje lenistwo i zniechęcenie będzie postepowac niż ustępowac, dlatego to robię :/
U mnie też z dnia na dzień coraz gorzej, dlatego ostatkami sił zabieram się za to, co trzeba, żeby w końcu mieć spokojną głowę. Teraz najważniejsze wyprać ciuszki (pierwsza partia już się suszy), ogarnąć walizkę i się spakować, no i dopilnować chłopaka z tym przewijakiem i obawiam się, że to będzie najtrudniejsze 😄
 
reklama
Do góry