reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
No ja mam 2dziewczyny 😂Kinga chodzi do przedszkola w styczniu 6lat bedzie miala a mlodsza w domu ze mna siedzi jak narazie w przyszlym roku w czerwcu 4bedzie miala latka i juz powinna sie dostac do przedszkola😊na przyszly rok
A teraz nie chciałaś jej dac od września? Bo od 3 lat przyjmuja 😁😁. No u mnie moja Basia teraz siedziała ze mna 2 tyg w domu bo nie wien sama czy ja dawac przez tego covida ale w tym tyg ja dalam bo mialam badanie i jutro mąż wzial wolne i jedziemy do ikea 😂komody kupic bo pozniej zamkna i nic nie bede miala dla dziecka 😂😂😂
 
A teraz nie chciałaś jej dac od września? Bo od 3 lat przyjmuja 😁😁. No u mnie moja Basia teraz siedziała ze mna 2 tyg w domu bo nie wien sama czy ja dawac przez tego covida ale w tym tyg ja dalam bo mialam badanie i jutro mąż wzial wolne i jedziemy do ikea 😂komody kupic bo pozniej zamkna i nic nie bede miala dla dziecka 😂😂😂
Lol nie dostala sie niestety bo za duzo 3latkow bylo u nas😂no komoda musi byc 😁😂jak slysze ze maja pozmaykac centra handlowe i wogole szkoda gadac😡
 
Lol nie dostala sie niestety bo za duzo 3latkow bylo u nas😂no komoda musi byc 😁😂jak slysze ze maja pozmaykac centra handlowe i wogole szkoda gadac😡
Ooo ja! Myslalam ze kazdego przyjmuja do przedszkola!! Moja zaczęła chodzic od 2.5 roku jak miala. Ale pierwszy rok do prywatnego pozniej od 3 latek dostala sie normalnie do państwowego. 😁😁😁 Takze juz troche chodzi 😁
 
No waga ladna naprawde ja jestem ciekawa czy te moje bobo bedzie mialo chociaz 700 gram mam nadzieje ze bedzie mialo i lepiej jak wiecej by mialo:) bo Twoj przysrost to taki na 26/27tydz
No jest niby o tydzień większy, rośnie jak na drożdżach, ale z drugiej strony moja siostrzenica ważyła 920g jak się urodziła 12.11, siostra miała termin podobnie jak ja, więc za tydzień tak podobnie pewnie będzie ważyć ;)
A czemu Twój maluszek tak mało waży? Ile ważył podczas ostatniego badania?
 
Hej dziewczyny [emoji16]

Mam szybkie pytanko, czy was też bolą kopniaki dzieciaków? Dzisiaj mam 26+2 tc i właśnie dzisiaj doznałam szoku bo mały tak kopnął że aż mnie zabolało.
Miłego dnia ! [emoji1]
Hejo! Ja dzisiaj mam 26 + 6 i póki co żaden kopniak nigdy mnie nie bolał, ale może to dlatego że łożysko mam umiejscowione na przedniej ścianie i to amortyzuje kopniaki. Jak masz położone łożysko?
 
reklama
A teraz nie chciałaś jej dac od września? Bo od 3 lat przyjmuja 😁😁. No u mnie moja Basia teraz siedziała ze mna 2 tyg w domu bo nie wien sama czy ja dawac przez tego covida ale w tym tyg ja dalam bo mialam badanie i jutro mąż wzial wolne i jedziemy do ikea 😂komody kupic bo pozniej zamkna i nic nie bede miala dla dziecka 😂😂😂
Łe cholera, o Ikei zapomniałam! Bo tak właśnie się dziś zastanawiałam, czy muszę kupić coś stacjonarnie, skoro w sobotę znów sklepy zamykają. Czekam wciąż aż będą mieli dostawę tych rzeczy, których ostatnio nie mieli, a jak zamkną to lipa, chyba, że internetowo... A może Ikea będzie otwarta? Niby tylko sklepy w galeriach zamykają.
 
Do góry