reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Cześć, ja jestem po podaniu dzisiaj i z USG wychodzi mi 26t1d i termin na 9 luty 🙂 co badanie to szybciej 😁 malutki się prawidłowo rozwija, waży już 876g tylko w badaniu z glukozy wynik po godzinie wyszedł mi trochę za duży (188) i muszę umówić się do diabetologia, czyli co? Może to oznaczać cukrzycę ciążowa?

A co do ruchów małego, to też zaczęłam czuć od ok 17tyg. I też miewałam dni, że prawie w ogóle ich nie czułam a w następne dni jakby nadrabiał i fikołki robił 🙂 teraz to już czuję bardzo mocne ruchy, szczególnie po kąpieli i w nocy, tak się wierci, że mnie budzi 🙂
A po 2 h? U mniw Diabetolog nie patrzy po godzinie nie wien dlaczego
 
Cześć, ja jestem po podaniu dzisiaj i z USG wychodzi mi 26t1d i termin na 9 luty 🙂 co badanie to szybciej 😁 malutki się prawidłowo rozwija, waży już 876g tylko w badaniu z glukozy wynik po godzinie wyszedł mi trochę za duży (188) i muszę umówić się do diabetologia, czyli co? Może to oznaczać cukrzycę ciążowa?

A co do ruchów małego, to też zaczęłam czuć od ok 17tyg. I też miewałam dni, że prawie w ogóle ich nie czułam a w następne dni jakby nadrabiał i fikołki robił 🙂 teraz to już czuję bardzo mocne ruchy, szczególnie po kąpieli i w nocy, tak się wierci, że mnie budzi 🙂
A jakie miałaś wyniki glukozy na czczo i po 2h? Gdzieś czytałam, że niezależnie który wynik, ale jeśli przynajmniej jeden jest nieprawidłowy, to cukrzyca ciążowa :/
 
reklama
Do góry