reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja dziś spytałam lekarkę co sądzi o tym szczepieniu i generalnie za bardzo się nie wypowiedziała, także nadal nie wiem, czy się szczepić. Powiedziała tylko, że jest zalecane, ale większość kobiet się jednak nie szczepi, odniosłam wrażenie, że nie bardzo poleca.
Oo dzieki za info:) wlasnie czekalam :)
 
Hej, ja byłam dzisiaj na echo serca dzidziusia i wszystko okej. Ubytek który był znikł a niedomykalność zastawki trójdzielnej jest minimalna i nie wpływa w żaden sposób teraz na dziecko ani po porodzie :) zdziwiło mnie tylko to, że dziecko jest ułożone pośladkowo a jeszcze 2 tyg temu było głowkowo, mam nadzieję że znowu się przekręci [emoji16]
 
Hej, ja byłam dzisiaj na echo serca dzidziusia i wszystko okej. Ubytek który był znikł a niedomykalność zastawki trójdzielnej jest minimalna i nie wpływa w żaden sposób teraz na dziecko ani po porodzie :) zdziwiło mnie tylko to, że dziecko jest ułożone pośladkowo a jeszcze 2 tyg temu było głowkowo, mam nadzieję że znowu się przekręci [emoji16]
No widzisz nie ma co sie bac moja tyle lat zyje juz z ta niedomykalnoscia:) moja przyjaciolka tez ma to juz 30lat:)
 
No to i ja juz dolaczam do tych kompletujacych rzeczy dla maluszka. W sklepach ostatnie dostawy do konca roku, a styczen/luty to glownie wyprzedaze, wiec sie biore. Wyslalam wczoraj meza do Ikea a tam tak wszystko przebrane i do konca roku nie gwarantuja, ze cos dojedzie🤦‍♀️
 
reklama
Do góry