reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
No właśnie ja cały czas prawie taki czuję. Ale to nie zgaga, zgagę mam często i pomaga mi rennie [emoji16] no nic, zobaczymy czy będzie mi się to utrzymywało ;)
Też mam dziwny posmak w ustach. Co prawda zapachy mi nie przeszkadzają ale po posiłkach męczy mnie taki dziwny jakby metaliczny posmak. Zgaga? Ratuje się gumami do żucia albo miętowymi cukierkami. Pomaga na jakiś czas. I posiłki też już staram się jadac w miarę lekkie bo po czymś cięższym i tłustym jest gorzej.
 
A czuję się świetnie, tylko od kilku dni mam taki dziwny posmak w ustach i czuje wszędzie prawie taki dziwny zapach. Nie jestem w stanie nic zrobić z jajkami bo mi śmierdzą, to samo cebula..... A jak coś jem to pierwszy smak to właśnie jest taki.... nie umiem go nawet opisać. W każdym bądź razie bardzo to nie fajne. Miała lub ma któraś coś takiego?

Miałam taki okrutny posmak cały 1szy trymestr i 4ty miesiąc, taki posmak i uczucie jak na uporczywym kacu :( Że niby coś chce się zjeść, ale nie do końca można, żołądek boli, w buzi ohydny posmak, generalnie cieszę się, że w 5tym miesiącu powoli odpuściło. Pomagały wszelkie cytrusy bo alkalizują, tj. cytryna, pomarańcze, grejpfrut, zimna woda z lodem. To pewnie hormony 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry