reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
No i jestem już po połówkowym 😊 dzidziuś zdrowy, wszystkie wymiary i parametry książkowe, cytując lekarza, waga 370g (19+6), no nie ma wątpliwości, że będzie chłopiec! Grzecznie go rano poprosiłam, żeby pokazał co ma pokazać no i posłuchał 😁 udało się też zrobić zdjęcie 3D i jest taki słodki! 😍
O jak super! Gratulacje! 😊
 
Ja też jeszcze nie czuję, ale lekarz powiedział dziś, że mam tam jakiś stary skrzep krwi czy coś i przez to mogę je poczuć trochę później a i tak do 26 tc. nie będą regularne, trochę mnie uspokoił w tej kwestii, więc nie ma się co martwić - jeszcze nam nasze maluszki dadzą popalić 😁
Troszkę mnie uspokoiłaś, w poniedziałek mam wizytę to wszystkiego sue dowiem ☺️ a wiesz już kto u Ciebie się ukrywa?
 
Troszkę mnie uspokoiłaś, w poniedziałek mam wizytę to wszystkiego sue dowiem ☺ a wiesz już kto u Ciebie się ukrywa?
Tak, na 100% chłopiec, na własne oczy widzieliśmy, mam nawet na dowód zdjęcie z USG, tak ładnie pokazał, co ma między nóżkami 😁 już wcześniej lekarka powiedziała, że najprawdopodobniej chłopiec, no i od początku ciąży jakoś to czułam (+stereotypowe smaki), ale pewności nie było, a teraz jest 😄 no i buźkę do zdjęcia też ładnie pokazał, zakochałam się normalnie ♥️
 
reklama
Do góry