reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
To super ja mam juz 2dziewczynki 21tydz i niewiem jeszcze co bede miala 3kryje się strasznie😂
Ja od początku ciąży miałam zupełnie inne objawy niż w dwóch poprzednich ciążach.I wszystko sugerowalo że będzie chłopak, na I badaniu prenatalnym i później jeszcze na zwykłym USG a po 4tygodniach na następnej wizycie u lekarza wyszło że będzie córka
 
A czuję się świetnie, tylko od kilku dni mam taki dziwny posmak w ustach i czuje wszędzie prawie taki dziwny zapach. Nie jestem w stanie nic zrobić z jajkami bo mi śmierdzą, to samo cebula..... A jak coś jem to pierwszy smak to właśnie jest taki.... nie umiem go nawet opisać. W każdym bądź razie bardzo to nie fajne. Miała lub ma któraś coś takiego?
Teraz już tak ;) nawet widzę, o ile ułożę się dobrze i brzuch mi nie przysłania [emoji23] jak skóra się unosi przy kopnięciu ;) pewnie to jeszcze nie jest maksymalnie jak może być, ale i tak się cieszę że jest jak jest [emoji16]
 
A czuję się świetnie, tylko od kilku dni mam taki dziwny posmak w ustach i czuje wszędzie prawie taki dziwny zapach. Nie jestem w stanie nic zrobić z jajkami bo mi śmierdzą, to samo cebula..... A jak coś jem to pierwszy smak to właśnie jest taki.... nie umiem go nawet opisać. W każdym bądź razie bardzo to nie fajne. Miała lub ma któraś coś takiego?
Też mam dziwny posmak w ustach. Co prawda zapachy mi nie przeszkadzają ale po posiłkach męczy mnie taki dziwny jakby metaliczny posmak. Zgaga? Ratuje się gumami do żucia albo miętowymi cukierkami. Pomaga na jakiś czas. I posiłki też już staram się jadac w miarę lekkie bo po czymś cięższym i tłustym jest gorzej.
 
reklama
Do góry