reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Nie byłam jednak w szpitalu, ból piersi wrócił. Dobija mnie ta niepewność.
Może jak pojedziesz na wczasy, oderwiesz się od codzienności to łatwiej będzie o pozytywne nastawienie :) zresztą poza domem i czas leci inaczej to minie do kolejnej wizyty :) przed wyjazdem chyba też jeszcze idziesz?
 
reklama
W pierwszej ciąży oprócz biustonoszy to nic ciążowego nie kupiłam a przez to że nie lubię obcisłych ubrań tylko trochę luźne i akurat w część rzeczy się mieściałam, zwłaszcza zimowe 😋 a przytyłam 20 kg ale pod koniec to tylko woda mi się zatrzymywała :/

Sylwia nie poddawaj się.. Trzymam kciuki za Was 😊
 
W pierwszej ciąży miałam widoczny brzuch gdzieś tak na koniec 4 a 5 miesiąc więc teraz dla mnie zaskoczenie brzuszek tak wcześnie 😊
A to przed ciążą miałaś "płaski" brzuch ? ☺
No nie był suuuper płaski, ale nigdy też nie wyglądał jak teraz. Zawsze byłam po prostu taka zwykła, normalnie szczupła, nie jakaś ekstra fit. Teraz wyglądam jakbym spuchła w brzuchu 🤣
 
U mnie waga stoi, ale czuję, że się rozlewam. Rano brzuch normalny, wieczorem jak 25 tc w poprzedniej ciąży 🙆‍♀️ wtedy przytyłam 12 kg i chociaż brzuszek nie był duży, to ja byłam taka "rozlana"
 
U mnie też brzusio spory, coraz trudniej ukryć 😜 no i udało mi się w weekend znaleźć moje spodnie ciążowe z pierwszej ciąży, chyba że 4 pary, pasują jak ulał
 
No nie był suuuper płaski, ale nigdy też nie wyglądał jak teraz. Zawsze byłam po prostu taka zwykła, normalnie szczupła, nie jakaś ekstra fit. Teraz wyglądam jakbym spuchła w brzuchu 🤣

Podobno u dziewczyn z płaskim brzuchem wcześniej widać ciążowy brzuszek ale czy to prawda to muszą się fit dziewczyny wypowiedzieć bo mojemu brzuchowi daleko do fit zwłaszcza po pierwszej ciąży 😋
 
U mnie waga stoi, ale czuję, że się rozlewam. Rano brzuch normalny, wieczorem jak 25 tc w poprzedniej ciąży 🙆‍♀️ wtedy przytyłam 12 kg i chociaż brzuszek nie był duży, to ja byłam taka "rozlana"

No właśnie wieczorem to największy staje się ten brzuchol, i skąd ? 🤔
to jak Ci się udało tylko tyle przytyć ?? 😋
 
reklama
Do góry