reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Odebrałam wyniki badań i w moczu mam bakterie więc pewnie przypałętało mi się jakieś zapalenie, morfologia też jest wątpliwa, no nie miało kiedy 😔
 
No właśnie wieczorem to największy staje się ten brzuchol, i skąd ? 🤔
to jak Ci się udało tylko tyle przytyć ?? 😋
Tylko? 🤣🤣🤣 Wg mnie sporo. Żeby było śmieszne, ze szpitala wyszłam z 3-4kg zapasem, szybko zrzuciłam. Ale jak młodzież odstawiła się od piersi, to wszystko wróciło mi z nawiązką.
Tą ciąże zaczęłam jakieś 5 kg lżejsza, zobaczymy jakie będą efekty w lutym 😉

Podobno u dziewczyn z płaskim brzuchem wcześniej widać ciążowy brzuszek ale czy to prawda to muszą się fit dziewczyny wypowiedzieć bo mojemu brzuchowi daleko do fit zwłaszcza po pierwszej ciąży 😋
Do fit to mi duuuzo brakuje, ale ja raczej z tych plaskobrzusznych i wypycha. Nawet nie macica, tylko jakiś ten brzuch taki odstający 😜

Z poprzedniej ciąży mam stanik i jedna bluzkę ciążową. Stanik muszę podrzucić do braff do zwężenia w obwodzie, ale narazie się wstrzymuję. Bliżej zimy się tym zajmę. Ja kupiłam już kilka ciążowek, bo tak jak Wam wczesniej pisałam, już czuję że brzuch rośnie a nie chce wstać rano i nie mieć czego na tyle wciągnąć
 
Dziewczyny jak Wy śpicie w nocy? Macie sen ciagiem czy z przerwami? Ja wstaje do 3 razy bo pęcherz mnie budzi a jak ten już 3 raz jest ok 5 lub 6 godz to zasnąć nie mogę...w ciągu dnia chodzę jak zooombie
 
Dziewczyny jak Wy śpicie w nocy? Macie sen ciagiem czy z przerwami? Ja wstaje do 3 razy bo pęcherz mnie budzi a jak ten już 3 raz jest ok 5 lub 6 godz to zasnąć nie mogę...w ciągu dnia chodzę jak zooombie
Teraz to już lepiej, ale na początku nie spałam prawie wcale. Jakiś taki przerwyaany sen. Niby spałam, a czułam się jakbym nie spała, taki lekki sen był. Jeszcze przed l4 praca na nocy, więc moje spanie to takie słabe.
Teraz nawet jak się obudzę do toalety, to przeważnie szybko zasypiam. Jak się obudzę o 6 to wstaję
 
reklama
Do góry