reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja śpię różnie czasami 22 do 5 lub 12 do 5 z pobudka na siku x 2. W dzień jeszcze czasami podsypiam lub sobie chwilkę po pracy poleże.
 
Dziewczyny jak Wy śpicie w nocy? Macie sen ciagiem czy z przerwami? Ja wstaje do 3 razy bo pęcherz mnie budzi a jak ten już 3 raz jest ok 5 lub 6 godz to zasnąć nie mogę...w ciągu dnia chodzę jak zooombie
Ja nie śpię, mój pęcherz jest jak zegarek.... Dokładnie o 2.30 w nocy budzi na siku, potem nie śpię do 4, a o 5.30 znowu pobudka na siku i znowu nie mogę usunąć. Zasypiam przed 7 i wstaje po 8. Tyle mojego spania 🙂
 
Dziewczyny czy w ciąży można robić balejaż, bo dzisiaj idę i nie wiem czy tylko ściąć włosy czy zrobić jeszcze balejaż
 
Odebrałam wyniki badań i w moczu mam bakterie więc pewnie przypałętało mi się jakieś zapalenie, morfologia też jest wątpliwa, no nie miało kiedy [emoji17]

Ja chyba jutro się wybieram. Aż się boję bo dzisiaj rano i wczoraj przy robieniu śniadania takie osłabienie i mroczki przed oczami że musiałam się położyć w trakcie żeby nie zasłabnąć.

Ja tyle chciałam przed ciążą i oczywiście nie mogłam [emoji24]

Ja też. Ale za bardzo kocham majonez [emoji23]
Poza tym chcieliśmy małą różnicę wieku więc ciągle miałam wymówkę "po co dieta jak chcę zaraz znowu w ciążę zajść" ;) to nic że minęło prawie 20 miesięcy [emoji14]

Ja wzielam sie za siebie bo zawsze bylam szczupla taka normalna te 58 -60kg wazylam no ale tez stres przeprowadzki zrobily swoje

Ja za to zawsze byłam z tych co to tyją na sam widok czekolady :)

Tylko? [emoji1787][emoji1787][emoji1787] Wg mnie sporo. Żeby było śmieszne, ze szpitala wyszłam z 3-4kg zapasem, szybko zrzuciłam. Ale jak młodzież odstawiła się od piersi, to wszystko wróciło mi z nawiązką.
Tą ciąże zaczęłam jakieś 5 kg lżejsza, zobaczymy jakie będą efekty w lutym [emoji6]


Do fit to mi duuuzo brakuje, ale ja raczej z tych plaskobrzusznych i wypycha. Nawet nie macica, tylko jakiś ten brzuch taki odstający [emoji12]

Z poprzedniej ciąży mam stanik i jedna bluzkę ciążową. Stanik muszę podrzucić do braff do zwężenia w obwodzie, ale narazie się wstrzymuję. Bliżej zimy się tym zajmę. Ja kupiłam już kilka ciążowek, bo tak jak Wam wczesniej pisałam, już czuję że brzuch rośnie a nie chce wstać rano i nie mieć czego na tyle wciągnąć

Gdzie zaopatrujesz się w ciążówki?
Ja ciążę zaczęłam +7kg.
W poprzedniej przytyłam 16 kg ale dużo poszło w boczki i ogólne rozlanie. Ciężko było to zgubić. Zobaczymy jak będzie teraz :)

Dziewczyny jak Wy śpicie w nocy? Macie sen ciagiem czy z przerwami? Ja wstaje do 3 razy bo pęcherz mnie budzi a jak ten już 3 raz jest ok 5 lub 6 godz to zasnąć nie mogę...w ciągu dnia chodzę jak zooombie

Jak mnie syn nie budził (a że 2 noce miał ciężkie bo katar) to śpię bez najmniejszej pobudki. Późno się kładę, bo syna usypiamy około 21 a ja padam o 24, o 1. Śpimy za to do 8-9 :)



Ja dzisiaj wizyta na 16.50. Już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć jak rośnie nasza kruszynka :)
Od pierwszej wizyty minęło 3 tyg, mam nadzieję że tam wszystko w porządku :)
I że nie będzie żadnych problemów jak ostatnio ..
 
Ja chyba jutro się wybieram. Aż się boję bo dzisiaj rano i wczoraj przy robieniu śniadania takie osłabienie i mroczki przed oczami że musiałam się położyć w trakcie żeby nie zasłabnąć.



Ja też. Ale za bardzo kocham majonez [emoji23]
Poza tym chcieliśmy małą różnicę wieku więc ciągle miałam wymówkę "po co dieta jak chcę zaraz znowu w ciążę zajść" ;) to nic że minęło prawie 20 miesięcy [emoji14]



Ja za to zawsze byłam z tych co to tyją na sam widok czekolady :)



Gdzie zaopatrujesz się w ciążówki?
Ja ciążę zaczęłam +7kg.
W poprzedniej przytyłam 16 kg ale dużo poszło w boczki i ogólne rozlanie. Ciężko było to zgubić. Zobaczymy jak będzie teraz :)



Jak mnie syn nie budził (a że 2 noce miał ciężkie bo katar) to śpię bez najmniejszej pobudki. Późno się kładę, bo syna usypiamy około 21 a ja padam o 24, o 1. Śpimy za to do 8-9 :)



Ja dzisiaj wizyta na 16.50. Już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć jak rośnie nasza kruszynka :)
Od pierwszej wizyty minęło 3 tyg, mam nadzieję że tam wszystko w porządku :)
I że nie będzie żadnych problemów jak ostatnio ..
Daj znać jak po wizycie.


Ja wizytę mam 30.07 i nie mogę się doczekać. Ale powiem wam że czas leci jak szalony.
 
reklama
Ja schudlam 10kg z 70 do 60kg😂
No to ja przed ciążą ważyłam 58 kg, jak tylko byłam po owulacji to już ważyłam 60 kg, a u położnej w 9 tyg. 62 kg, a serio jem mniej, nawet w sumie nie miałam kiedy jeść, jak tylko spałam... u mnie każdy kilogram widać jak cholera, cała rodzina mi się dziwnie przygląda, żadne krótkie spodenki z zeszłego roku na mnie nie wchodzą, a ze spodni mogę chodzić teraz tylko w dwóch parach, przy czym w jednej robi mi się giga brzuch 😅 Zamawiam ciążowe legginsy, bo przyjdzie poranek, że nic na dupę nie wciągnę.
 
Do góry