reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A to fajnie że serducho biło 😊
Mój maluszek miał prawie 2 cm heh
Wiesz co z chęcią bym się z Tobą zamieniła, senność za mdłości 😋
A w którym tyg ciąży jesteś ? 😊
Jestem w 7+3 😊 to moja 3 ciaza i pierwszy raz widzialam jak serduszko bije wiec jestem ogromnie szczesliwa 😁 za mdłosci podziekuje heh pozostane z sennoscia 🤪
 
reklama
Jestem w 7+3 😊 to moja 3 ciaza i pierwszy raz widzialam jak serduszko bije wiec jestem ogromnie szczesliwa 😁 za mdłosci podziekuje heh pozostane z sennoscia 🤪

Dobry wybór heh 😁
Mnie niestety mdłości nie opuszczają a wręcz się nasilają 😔
Mam nadzieję że do końca tego trymestru mi przejdą jak w 1 ciąży 😊
 
Ulotne dzięki za namiary, chętnie sobie poczytam jak przedłużyć laktację☺
Widzę,że nie tylko mnie senność łapie A do tego boli mnie głowa . Chyba znowu idzie burza. Czyta,że w nagłych przypadkach można wziąć aspiryne. Jak myślicie ? Nie wiem czy wytrzymam bez tabletki A drzemka nic nie dała ☹
 
Dobry wybór heh 😁
Mnie niestety mdłości nie opuszczają a wręcz się nasilają 😔
Mam nadzieję że do końca tego trymestru mi przejdą jak w 1 ciąży 😊
Życze ci tego żeby mdłości przeszły raz dwa 😊 i żeby do końca ciąży było super. Na kiedy masz termin? Mi z Usg dzis wyszło ze okolo 18.02
 
Ulotne dzięki za namiary, chętnie sobie poczytam jak przedłużyć laktację☺
Widzę,że nie tylko mnie senność łapie A do tego boli mnie głowa . Chyba znowu idzie burza. Czyta,że w nagłych przypadkach można wziąć aspiryne. Jak myślicie ? Nie wiem czy wytrzymam bez tabletki A drzemka nic nie dała ☹

Wiem że można wziąć paracetamol, ja właśnie biorę jak mnie boli głowa ;)
 
Życze ci tego żeby mdłości przeszły raz dwa 😊 i żeby do końca ciąży było super. Na kiedy masz termin? Mi z Usg dzis wyszło ze okolo 18.02

Dziękuję 😊
Niby mam na 10.02 8-)
W pierwszej ciąży miałam termin na 18.02 ale syn postanowił mi zrobić najlepszy prezent walentynkowy hihi ❤
 
reklama
Paola dzięki , spróbuję chociaż paracetamol średnio na mnie działa, nawet przy bólach menstruacyjnych musiałam brać ibuprom max a na ból głowy właśnie aspirynę
 
Do góry