reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Paola dzięki , spróbuję chociaż paracetamol średnio na mnie działa, nawet przy bólach menstruacyjnych musiałam brać ibuprom max a na ból głowy właśnie aspirynę

Z tego co wiem to w ciąży można brać paracetamol a na pewno nie ibuprom 😊 a co do aspiryny to nie mam pojęcia bo nigdy nie brałam😊
 
reklama
Witam kochane 😘 Bardzo gratuluję wszystkim, które w lutym 2021 będą mamusiami. O dziecko z mężem staraliśmy się 2,5 roku bez pomocy lekarzy. W najmniej spodziewanym momencie okazało się, że będziemy rodzicami 🤗 Bylam już na 3 wizytach u ginekologa, wszystko już jest w porządku, plamienia ustąpiły, dalej biorę duphaston, serduszko pięknie bije. Mój termin 19 luty 🙃
 
Jak tam samopoczucie mamuśki?
Ja dalej czuję się jak g$@#o w betoniarce.
Przez to humor też mam paskudny.
Wczoraj była euforia po zobaczeniu serducha [emoji3590] a dzisiaj kolejny zjazd emocjonalny :)

Ile kwasu foliowego przyjmujecie? Bo ja brałam Pregna Plus + dodatkowo Folik a wczoraj ginekolog mówiła że to co w witaminach wystarczy.
Nie sprawiła ta lekarka na mnie dobrego wrażenia tak swoją drogą, bardzo olewczo podeszła do mojej wizyty. I teraz nie wiem czy brać jak wcześniej czy rzeczywiście odstawić folik?
 
reklama
Jak tam samopoczucie mamuśki?
Ja dalej czuję się jak g$@#o w betoniarce.
Przez to humor też mam paskudny.
Wczoraj była euforia po zobaczeniu serducha [emoji3590] a dzisiaj kolejny zjazd emocjonalny :)

Ile kwasu foliowego przyjmujecie? Bo ja brałam Pregna Plus + dodatkowo Folik a wczoraj ginekolog mówiła że to co w witaminach wystarczy.
Nie sprawiła ta lekarka na mnie dobrego wrażenia tak swoją drogą, bardzo olewczo podeszła do mojej wizyty. I teraz nie wiem czy brać jak wcześniej czy rzeczywiście odstawić folik?
Hej, u mnie zależy :) Około południa zaczynają się mdłości, popołudniu zazwyczaj jestem trochę zmęczona i mój facet mnie denerwuje... Miewam dołki. W pracy jest ok, bo sama siedzę :)
Biorę Omegamed optima, tam jest wszystko (tylko DHA mało w jednej tbl, więc biorę 3 DHA i jedną z resztą skłądników). Dodatkowo kupiłam sobie magne B6, ponieważ drży mi powieka od kilku dni (zapewne od kawy, którą od wczoraj ograniczam do 1 kubka). Lekarka powiedziała, że mogę brać. Co do kwasu foliowego, to znalazłam takie info: " Nadmiar kwasu foliowego w ciąży jest wydalany razem z moczem i dlatego nie da się go przedawkować. Podczas ciąży niedobór kwasu foliowego może skutkować rozszczepieniem wargi i podniebienia, wadami serca lub cewy nerwowej."
Ja za to wczoraj miałam mega awanturę z moim facetem :( I skończyło się plamieniem, ale na szczęście miałam umówioną wcześniej wizytę u lekarza i pierwszy raz widziałam jak mojej fasolce bije serduszko <3
 
Do góry