reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
@Brrrownie ja podobnie. Nie mam siły, to co normalnie robię w chwilę, teraz przez pół dnia. Prawie 10,a ja nawet odkurzacza jeszcze nie wyciągnęłam. W głowie mi się kręci, może zaś pogoda się będzie zmieniać?

Dziewczyny ile czekacie na wyniki badań? U nas jedne są od ręki, inne wysyłają. Tak myślę kiedy iść, żeby były jak najświeższe, ale wszystkie zdążyły spłynąć przed wizytą
 
Ostatnia edycja:
@Brrrownie ja podobnie. Nie mam siły, to co normalnie robię w chwilę, teraz przez pół dnia. Prawie 10,a ja nawet odkurzacza jeszcze nie wyciągnęłam. W głowie mi się kręci, może zaś pogoda się będzie zmieniać?

Dziewczyny ile czekacie na wyniki badań? U nas jedne są od ręki, inne wysyłają. Tak myślę kiedy iść, żeby były jak najświeższe, ale wszystkie zdążyły spłynąć przed wizytą
Ja robiłem wczoraj rano i podstawowe miałam po 15, dzisiaj następne mają być po 15 a reszta ok 5 dni.
 
Czy Wy też tak się denerwujecie jak macie komuś przekazać nowinę o ciąży?
Bo ja tak mam, to jest irracjonalne. Z jednej strony nie mogę się doczekać, żeby powiedzieć rodzinie. Wiem, że się tego spodziewają, bo często rozmawialiśmy że chcemy 2gie dziecko, byli świadkami poprzedniej straty i w ogóle. A i tak się denerwuję. Ja nie wiem. Boję się chwalić żeby nie zapeszyć?
 
@Brrrownie ja podobnie. Nie mam siły, to co normalnie robię w chwilę, teraz przez pół dnia. Prawie 10,a ja nawet odkurzacza jeszcze nie wyciągnęłam. W głowie mi się kręci, może zaś pogoda się będzie zmieniać?

Dziewczyny ile czekacie na wyniki badań? U nas jedne są od ręki, inne wysyłają. Tak myślę kiedy iść, żeby były jak najświeższe, ale wszystkie zdążyły spłynąć przed wizytą
U mnie mowila zw te inne badania to jutro wyniki beda a z toxoplazmozy to w poniedzialek
 
Czy Wy też tak się denerwujecie jak macie komuś przekazać nowinę o ciąży?
Bo ja tak mam, to jest irracjonalne. Z jednej strony nie mogę się doczekać, żeby powiedzieć rodzinie. Wiem, że się tego spodziewają, bo często rozmawialiśmy że chcemy 2gie dziecko, byli świadkami poprzedniej straty i w ogóle. A i tak się denerwuję. Ja nie wiem. Boję się chwalić żeby nie zapeszyć?
Nom tez jakos balam sie reakcji;) no ale wie mama tata tesciowa przyjaciolka
 
Polsia ja mam teraz nasilone mdłości i tak jak piszą dziewczyny, że świeży imbir jest najlepszy.

Kawałki obranego imbiru zalewam wrzątkiem a potem piję ten wywar na raz i od razu jest mi lepiej 😊 świetnie smakuje dodany do herbaty z cytryną. Co jeszcze ciekawego zauważyłam u siebie to dobrze mi robi spacer na powietrzu, może wypróbuj u siebie

Dzisiaj rano wypróbowałam sposób, żeby zjeść mały jogurcik zanim mdłości się zaczną i ja zacznę coś robić. Dostrzegam też rzeczy, które mi nie służą, np. kawa i jazda samochodem 😅. Co do imbiru to chętnie wypróbuję ten sposób skoro tyle osób go wspomina 😀
 
@Brrrownie ja podobnie. Nie mam siły, to co normalnie robię w chwilę, teraz przez pół dnia. Prawie 10,a ja nawet odkurzacza jeszcze nie wyciągnęłam. W głowie mi się kręci, może zaś pogoda się będzie zmieniać?

Dziewczyny ile czekacie na wyniki badań? U nas jedne są od ręki, inne wysyłają. Tak myślę kiedy iść, żeby były jak najświeższe, ale wszystkie zdążyły spłynąć przed wizytą
Ja poszłam o 8 na badania, a około 15 w tym samym dniu miałam już wyniki. Wysłałam od razu do lekarza na maila i na drugi dzień rano już miałam potwierdzenie, że wszystko jest w porządku 🙂 bo wizyta dopiero 20.07
 
reklama
Cześć Dziewczyny 😛
Jak dobrze wiedzieć że nie jest się samej z tymi '' kacowymi '' objawami.

Ja też dziś od rana śpię, zero siły, mdlosci.
A pozostała czwórka zero zrozumienia dla matki 🤨🙄🤨
 
Do góry