reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ka przeliczać co do grosza tez nie liczyłam, ale teraz mnw ilość wizt, badania, takie grubsze sprawuvto tak wyszło. Na szczęście rozłożone koszty w czasie, to jakoś mniej serce boli na myśl o wydatkach 🤭
 
reklama
I żeby kurier przyjeżdżał jak męża nie ma w domu [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Hahah ja zamawiam do paczkomatu [emoji14]
W tak serio to chłop się nie znał na dzieciach więc wierzył jak mówiłam że wszystko jest potrzebne... [emoji14]

Oszaleje moje dziecko właśnie obgryza psu pazury [emoji14]
 
Hahah ja zamawiam do paczkomatu [emoji14]
W tak serio to chłop się nie znał na dzieciach więc wierzył jak mówiłam że wszystko jest potrzebne... [emoji14]

Oszaleje moje dziecko właśnie obgryza psu pazury [emoji14]
4-5 lat temu jeszcze nie było, teraz to jest moja ulubiona forma dostawy 😁
Maluch ma pomysły, nie ma co 🤣
 
Może źle to ujęłam z tymi badaniami pretanalnymi. Chodzi mi bardziej o to, że jest o wiele mniejsze prawdopodobieństwo jeśli w rodzinie najbliższej mojej i partnera nie było żadnych przypadków problemów genetycznych i też ze wzgledu na nasz wiek jest o wiele mniejsze prawdopodobieństwo. Wiadomo to nie wyklucza i nie daje nam 100 % pewności, że wszystko będzie okej, jednak ja tej trzeciej ciąży wrzucam bardziej na luz w pewnych aspektach i tyle ;) a wiadomo szanuje zdanie i decyzje każdej z Was, bo to każdego wybór ☺️

Ja mam jeszcze fotelik 0-18 kg maxi cosi cabriofix po Kornelii także będzie dla maleństwa ☺️ wiec w tej ciąży naprawdę wydatki szykują nam się malutkie ☺️
 
reklama
A czy
Na badania prenatalne dostalam juz skierowanie, ponieważ chorowałam przed ciąża na niedoczynność tarczycy i należą mi sie na nfz. Z tym że panie w recepcji odmówiły zapisania mnie na wizyte, bo lekarz nie napisał daty porodu. :/ chyba poczekam do następnej wizyty i poproszę go o dopisanie, czy myślicie ze powinnam się z nim skontaktować jak najszybciej? Jest jakis problem z terminami na badania prenatalne? Jakie macie doświadczenia?
Ja też mam chora tarczyce i się leczę i pierwsze słyszę że przez to mogę zrobić badania prenatalne na Nfz
 
Do góry