reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Przedeszystkim Gratuluje przyszłym mamom, mam do was pytanie bo wy jestescie na świeżo w temacie.
Znajoma jest w 6tc3d byla u lekarza ale zarodek maleńki tak na 4tc, cykle regularne 28dn, beta tydzień temu 350 ale nie powtarzała, myślicie że to jeszcze norma czy już sie zacząć martwić? Czy zrobienie teraz bety rozjaśni sytuację? Następna wizyta za 2tyg... pozostaje czekanie na rozwój sytuacji.
 
Witaj ☺️
Ja licząc z terminu miesiączki i tego, że miałam ostatni okres 30 kwietnia to też mi podobnie termin na 7 lutego wychodził, ale po wczorajszej wizycie wyszło, że ciąża z CRL jest młodsza czyli 6+3 i na 15 luty będzie ☺️

Miło Cię powitać w naszym gronie ☺️
Witam serduszko było już na wizycie? Jaka różnica między terminem z om a USG? Dziś idę na pierwszą wizytę a tez ostatnią miesiączkę miałam 30 kwietnia
 
Przedeszystkim Gratuluje przyszłym mamom, mam do was pytanie bo wy jestescie na świeżo w temacie.
Znajoma jest w 6tc3d byla u lekarza ale zarodek maleńki tak na 4tc, cykle regularne 28dn, beta tydzień temu 350 ale nie powtarzała, myślicie że to jeszcze norma czy już sie zacząć martwić? Czy zrobienie teraz bety rozjaśni sytuację? Następna wizyta za 2tyg... pozostaje czekanie na rozwój sytuacji.

Ja nie widze w ogóle sensu w robieniu bety, najlepiej się wyciszyć, poczekać, zająć innymi sprawami w życiu i pójść w 6/7 tygodniu ciąży do lekarza i wtedy już będzie serduszko na pewno ☺️
 
Witam serduszko było już na wizycie? Jaka różnica między terminem z om a USG? Dziś idę na pierwszą wizytę a tez ostatnią miesiączkę miałam 30 kwietnia

Hej ☺️
Tak serduszko było na wizycie.
Okres miałam 30 kwietnia-3 maja i to mój pierwszy okres po 20 miesiącach + 9 miesięcy ciąży wcześniejszej także pierwszy okres i ostatni. Cykle nie wiem ilu dniowe mam.

A w środę na wizycie miałam 6+2 i serduszko było, termin na 15 luty ☺️
 
Ja nie widze w ogóle sensu w robieniu bety, najlepiej się wyciszyć, poczekać, zająć innymi sprawami w życiu i pójść w 6/7 tygodniu ciąży do lekarza i wtedy już będzie serduszko na pewno [emoji3526]
No właśnie byla na przełomie 6/7tc na usg. I jedynie pecherzyk, nawet ciałka żółtego nie ma.
 
ale z crl wyszedł inny wiek ciąży, bo napisałaś, że 4 tydzień także to jeszcze za wcześnie na cokolwiek, teraz tylko cierpliwość i spokój jest najważniejszy [emoji3526]
Dlatego to martwi, bo wychodzi na to że musiała zajść w ciążę w dniu spodziewanej@ to mało prawdopodobne
 
reklama
Dziewczyny, które jesteście w ciąży po raz kolejny, a jest Was zdecydowana większość. Liczyłyscie kiedyś ile kosztowała Was ciąża i wyprawka dla dziecka? Wiem, że to bardzo indywidualna kwestia, ale może któraś z Was robiła jakies podsumowanie :D
 
Do góry