reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A tak w ogóle to moja córa w lutym kończy 10 lat a ja na nowo próbuję się oswoić z tym stanem 😁 dokładnie 10 lat temu o tej porze dowiedziałam się o pierwszej ciąży 😆
 
reklama
Dziewczyny jestem już po pierwszej wizycie, według ostatniej miesiaczki 6+2, według usg 6+1. Jest piękny zarodek i serduszko. [emoji177] Co więc sprawiło ze wróciłam załamana i zapłakana do domu? Poza ciąża mam też wielka torbiel na jajniku, która prawdopodobnie trzeba będzie usunąć w ciąży :( okropnie sie boję, nie wiem co mam teraz robić [emoji22]



Dziękuję :* Szansa podobno mala bo torbiel prawie 9cm, a takie duze rzadko sie wchłaniają. Miałby być usuwany między 13 a 15 tygodniem. Mam sie oszczędzać żeby nie pękła bo to jest najważniejsze teraz.

Mam nadzieję, że będzie dobrze :)
Niestety jedyne co możesz zrobić to zaufać lekarzom i być pozytywnej myśli.
Też jestem za tym, żeby w razie w konsultować się z innym lekarzem.
Wcześniej nie miałaś pojęcia o obecności tej torbieli?

Jak tam Wam minął dzien?[emoji1768]

Pakowanko, bo ruszamy jutro na mazury [emoji560][emoji3508]
Dobrze, bo już się zafiksowałam na tym że za tydzień pierwsza wizyta...

Cześć dziewczynki! trochę mnie tu nie było, bo dalej jeszcze do mnie nie dociera to co się wydarzyło . Nie wytrzymałam i zaliczyłam już wizytę usg. Wg. lekarza jestem w 6 tyg,ale niestety nie jest tak jak być powinno....
Obraz niewyraźny z zarysem pęcherzyka, ciałka żółtego i na tym koniec. Zero bicia serduszka [emoji852] Lekarz jak to lekarz stwierdził, że trzeba czekać tylko jak ja mam to wytrzymać?
Porównywałam usg mojej córci, które robiłam w podobnym czasie i tam było widać wyraźnie serducho.
Zwalam na wiek, że to może mój organizm inaczej reaguje?
Ponowne usg dopiero za 2 tyg. ale jutro pędzę na badania - morfologia, mocz, TSH, glukoza, toxo , masę tych badań do zrobienia.
Czy to możliwe, żeby w 6 tyg nie było widać serduszka? jak to jest u Was?

Oj tak. I to nie jeden a wiele takich przypadków.
Wiem, że ciężko ale musisz cierpliwie czekać :) trzymam kciuki, żeby było dobrze :)
Wystarczy, że owu przesunęła się 2-3 dni i już na serduszko za wcześnie.
 
Oj tatuś to bardzo, ale najważniejsze, żeby było zdrowe chociaż po tych zachciankach to może będzie synek[emoji6]
Ja nie miałam zachcianek w ciąży [emoji14] teraz też nie
I coraz częściej myślę że może coś jest nie tam że wszyscy maja objawy jakieś a ja nie.

Ja nigdy nie chciałam córki [emoji14]
Zawsze marzyl mi się synuś i jest [emoji7][emoji7][emoji7]
Mam nadzieję na drugiego syna ;)
 
coraz częściej myślę że może coś jest nie tam że wszyscy maja objawy jakieś a ja nie.
to ciesz się tym spokojem póki możesz 😄
zachcianki nie należą do żadnych przyjemności jeśli nie masz pod ręką wybranego jedzenia, u mnie zaraz robi się masakryczny metaliczny posmak i zaczyna mnie mdlić, normalnie ze skrajności w skrajność🙃
 
Dziewczyny trzymam za Was kciuki i pamiętajcie nie martwcie się na zapas (I kto to mowi)-sama jestem panikarą ale myślami jestem z wami. Będzie dobrze co ja mówię musi być dobrze nie ma innego wyjścia😘
 
reklama
Co do objawów to w pierwszej ciąży mdłości dopadały mnie rano. Ale wystarczył banan albo kanapka przy łóżku, zjedzone pół h przed wstaniem
Od dwóch dni tak mnie za to muli wieczorami, że to jakaś masakra...
 
Do góry