reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

to ciesz się tym spokojem póki możesz [emoji1]
zachcianki nie należą do żadnych przyjemności jeśli nie masz pod ręką wybranego jedzenia, u mnie zaraz robi się masakryczny metaliczny posmak i zaczyna mnie mdlić, normalnie ze skrajności w skrajność[emoji854]
Hahaha spokój przy niespełna roczniaku :p.
 
reklama
Sięgając pamięcią to przy pierwszej ciąży zachcianki i mdłości pojawiły mi się dopiero jakoś w 8-9 tyg. i to też sporadycznie a teraz to normalnie karuzela
 
Cześć wieczornie. Ale napisałyście 😁 już się pogubiłam komu co miałam odpisać.

Gratuluję wszystkim dzisiejszych udanych wizyt.

U mnie w pracy wie moja bezpośrednia przełożona, od 1 lipca idę na l4, bo mam taki a nie inny charakter pracy. Gdyby nie to, że zobowiązałam się do końca miesiąca, to już siedziałabym w domu. Wczoraj miałam tyle pracy, że ledwie do domu się dowleklam, taka wypompowana.

Póki co jeszcze nikomu nie mówiliśmy o ciąży,jesli ktoś zapyta, to nie zaprzeczę, ale myślę, że po następnej wizycie jak wszystko będzie dobrze, to powiemy. Niech mają niespodziankę 😊

Pierwsze co, to muszę kupić adapter do pasa, bo dużo się przemieszczam i nie chce się ugniatać i nową poduszkę cebuszkę, bo moja już baaardzo zmęczona życiem. Reszty na razie nie. Kusi, ale nie mam gdzie tego wszystkiego trzymać 🤣 mam kilka uniseksow po starszej, ale ona rodzona latem i to upalnym.

🤔 Co jeszcze?
Aaa torbiele lubią się wchłaniać, więc trzeba być dobrej myśli. I zdecydowanie 2-3 konsultacje różnych lekarzy jeśli już padnie decyzja o usunięciu zabiegowym.
 
Też mam taką nadzieję... W poprzednim cyklu poszłam do przypadkowego lekarza bo strasznie bolał mnie brzuch i okazało się że mam zapalenie pęcherza. Szlam z lekiem że jestem moze w jakiejś zagrożonej ciąży skoro tak mnie boli. Ulżyło mi że to tylko zapalenie. Ciąży nie było za to była torbiel i lekarz nawet mi nie powiedział ile miała mm ale wyglądała na dużą. Nie wiem czemu mi nie powiedział. Mi w tamtym kontekście ulżyło bo to był straszny ból od tego pęcherza. Kiedyś wczesniej miałam 40 mm i się wchlonela. Ale to pewnie trwało kilka miesięcy. Trzymaj się i staraj nie denerwować. Wiem że to trudne. W poprzedniej ciąży miałam krwiaka cały drugi trymestr i moje chodzenie ograniczało się do kursu pokój toaleta kuchnia. Ale wszystko się wchlonelo albo wyleciało. Modlę się żeby Ci się wchlonelo i żebyś uniknęła operacji. A jeśli miała by być to lekarze wiedzą co robią skoro to proponują.
Dziękuję Ci bardzo. Daj znać co u Twojego lekarza wyjdzie. 😘
 
Mam nadzieję, że będzie dobrze :)
Niestety jedyne co możesz zrobić to zaufać lekarzom i być pozytywnej myśli.
Też jestem za tym, żeby w razie w konsultować się z innym lekarzem.
Wcześniej nie miałaś pojęcia o obecności tej torbieli?



Pakowanko, bo ruszamy jutro na mazury [emoji560][emoji3508]
Dobrze, bo już się zafiksowałam na tym że za tydzień pierwsza wizyta...



Oj tak. I to nie jeden a wiele takich przypadków.
Wiem, że ciężko ale musisz cierpliwie czekać :) trzymam kciuki, żeby było dobrze :)
Wystarczy, że owu przesunęła się 2-3 dni i już na serduszko za wcześnie.
Miesięc wczesniej w okolicach dni płodych lekarz ktory robił mi usg powiedział ze to pęcherzyk 🙄
 
Wiem, że dziś niemiłosiernie spamuje. Przepraszam Was bardzo, jeszcze nie do końca ogarniam forum, a jeszcze emocje robią swoje. Wrzucam Wam mojego fasolka :)
 

Załączniki

  • IMG_20200625_191742.jpg
    IMG_20200625_191742.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 69
reklama
Do góry