reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Tylko ciekawi minie bo u mnie wedłog apki mam 6t 6d moze ze 5dni okres zawsze mam a i 30dniowy cykl...a u Ciebie jak wyglada to?
Ja według apki mam 6 tydzień 2 dzień.
Tak to zależy od długości miesiączki i cyklu.
Wiem że teraz liczy się każdy pojedynczy dzień i czeka na każde nowości 🤗 ale później w praktyce wiem że przestaje to mieć znaczenie.
 
Ja jestem na macierzyńskim a w pracy nie przedłużyli mi umowy . Ale w pierwszej ciąży powiedziałam po pierwszej wizycie. Musiałam powiedzieć bo dużo dzwigania i stania miałam
Ja odrazu powiedziałam bo lekarz dal mi l4 na dwa tyg do następnej wizyty... Wiem że ciąża to nie choroba itd ale ja pracując w biurze mam ciągła obsługę klienta, sporo stresu i bardzo często nawet chwili czasu na posiłek, pozatym w dobie epidemi + ciąża nie uśmiecha mi się obsługiwać klientów
 
reklama
Ja też się czuje rozchwiana mocno.
Od euforii po płacz 😛
Plus piersi ( mogłyby takie zostać 😂😂😂)

Byłam już dwa razy.
Poszłam do swojego gina i ja mu po prostu oświadczyłam że jestem w ciąży 😂 Śmiał się, tego samego dnia zrobiliśmy betę i okazało się że miałam rację. To był 3 tydzień.
Później byłam w 5 tygodniu z powodów bólu brzucha dość mocno dokuczających. Widziałam Fasolke.
Teraz wizytę mam 8 lipca i mam nadzieję że usłyszę serduszko i dowiem się więcej.
A Ty?
Dali Ci magnez czy coś na ten ból brzucha?
Ja też mam wizytę kolejna na 8 lipca :) wczoraj zobaczyłam bijące serduszko więc Man nadzieję że wszystkie będzie dobrze. Też mam fajnego lekarz gin.czy Tobie kazali łykac jakieś witaminy czy tylko kwas foliowy?
 
Do góry