reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja powiedziałam tylko kilku zaufanym osobom, a oficjalnie zamierzam powiedzieć po ukończeniu 12 tygodnia.
Ja tak samo. Wiedzą moje dwie przyjaciółki i męża kolega. Jak już będę miała pewność, żę wszystko ok, to się podzielę nowiną. Myślę, że moi leciwi już rodzice by się ucieszyli na wiadomość o kolejnym wnuku, tylko jak by coś poszło nie tak, to nie wiem jak bym im to przekazała. Więc wolę poczkeać. W pracy też powiem, gdy będę miała 100% pewnośći, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Wiecie co, taka stara qjestem i nie wiedziałam, że nie tylko długość cyklu, ale i długość miesiączki bierze się przy wyliczaniu dni płodnych. Wszytskie moje kalendarzyki pokazywały owu mniej wiecej kolo 12 dnia (mam cykle 26 dniowe) i tak jakoś zazwyczaj śluz na to wskazywał. Choć niezawsze.

Mi lekarka powiedziała, ze sam kwas foliowy to za mało i mam brać witaminy. Mimo tego, że jem dużo warzyw, które uwielbiam.
 
reklama
Dali Ci magnez czy coś na ten ból brzucha?
Ja też mam wizytę kolejna na 8 lipca :) wczoraj zobaczyłam bijące serduszko więc Man nadzieję że wszystkie będzie dobrze. Też mam fajnego lekarz gin.czy Tobie kazali łykac jakieś witaminy czy tylko kwas foliowy?
O matko serio? Ależ numer 🤗pięknie się nam zgrały terminy.

Ja jestem obstawiona od samego początku.
Przyjmuje hormon ktory podtrzymuje ciąże + zastrzyki z heparyna.
Witaminy.
Magnez Potas.
Plus witaminę ktora przyjmuje raz w tygodniu.
Ciąża nie jest zagrożona ani nic z tych rzeczy ale mój lekarz mówił że to wszystko nie zaszkodzi a na pewno pomoże.
A Ty co przyjmujesz?
Bardzo gratuluję serduszka i myślę że będzie już tylko lepiej 🤗🤗🤗
 
Dali Ci magnez czy coś na ten ból brzucha?
Ja też mam wizytę kolejna na 8 lipca :) wczoraj zobaczyłam bijące serduszko więc Man nadzieję że wszystkie będzie dobrze. Też mam fajnego lekarz gin.czy Tobie kazali łykac jakieś witaminy czy tylko kwas foliowy?
Ja ide 30czerwca wedlug apki 7t4d będzie wiec mam nadzieję ze zobacze serduszko:)
 
Dziewczyny, czy wy już mówiliście w pracy? Albo kiedy planujecie powiedzieć?
U mnie wie tylko mąż i narazie poczekam do 7.07 do wizyty jak będzie już serduszko. Ale wolałabym w ogóle z inf poczekać do 12 tygodnia. Narazie ściemniam (a to tabletki biorę na coś, to pada, to dziś nie mam ochoty itd) 😂 na imprezach rodzinnych i u znanowych i jeżdżę autem. Ale chcialabym luz powiedzoec mamie💓. A w pracy zobaczy się chciałabym popracować do końca września.
 
O matko serio? Ależ numer 🤗pięknie się nam zgrały terminy.

Ja jestem obstawiona od samego początku.
Przyjmuje hormon ktory podtrzymuje ciąże + zastrzyki z heparyna.
Witaminy.
Magnez Potas.
Plus witaminę ktora przyjmuje raz w tygodniu.
Ciąża nie jest zagrożona ani nic z tych rzeczy ale mój lekarz mówił że to wszystko nie zaszkodzi a na pewno pomoże.
A Ty co przyjmujesz?
Bardzo gratuluję serduszka i myślę że będzie już tylko lepiej 🤗🤗🤗
O matko serio? Ależ numer 🤗pięknie się nam zgrały terminy.

Ja jestem obstawiona od samego początku.
Przyjmuje hormon ktory podtrzymuje ciąże + zastrzyki z heparyna.
Witaminy.
Magnez Potas.
Plus witaminę ktora przyjmuje raz w tygodniu.
Ciąża nie jest zagrożona ani nic z tych rzeczy ale mój lekarz mówił że to wszystko nie zaszkodzi a na pewno pomoże.
A Ty co przyjmujesz?
Bardzo gratuluję serduszka i myślę że będzie już tylko lepiej 🤗🤗🤗
:) ja lykam symvital sklad to kwas foliowy żelazo jod i Wit D. Lekarz z kolei powiedział że narazie wystarczy kwas foliowy. Z poprzedniej ciąży wiem że lekarze bardzo różnie podchodzą do suplementów
 
A jak wy się dzisiaj czujecie bo mnie strasznie bolą piersi (nie dosyć że noszę miseczkę dd) to są coraz większe i puchna jak balony.😂
 
reklama
Od momentu jak skończyła mi się umowa zasiłek macierzyński wypłaca mi ZUS. Po tym czasie zostaje mi NIC [emoji14]
Będę się rejestrować w urzędzie pracy. I tam donosić l4.

I urząd pracy wypłaci Ci jakieś L4? Bo, że potem jest coś jak macierzyński to wiem.
Nie to żebym była wścibska, ale niewiele brakuje a byłabym w podobnej sytuacji.
Jestem na wychowawczym, wypowiedzieli mi jednak umowę. Teraz jestem na wypowiedzeniu do końca wakacji..
 
Do góry