reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Wzięło mnie na wspominki, tutaj córcia pare godzin po porodzie, a teraz już taka duża panna 🙈

Ja już odpływam w krainę snów, ostatnio tak po 22 to moja pora do spania hah i śpię jak bobas także dobranoc kobietki ☺️❣️
 
Cześć mamuśki :)
Tak bardzo się cieszę że mogę dołączyć do Waszego grona :)
Jestem jeszcze pełna strachu o moje maleństwo ale dziś byłam ma pierwszym usg i widziałam moja kruszynke [emoji3059] oraz bijące serduszko!!!! [emoji3590][emoji3590][emoji3590] OM 11 maj, dziś 6 tydz o 2 dni :)
Hej :)
Opowiedz coś o sobie ;)
 
ja już kupiłam w ciucholandzie 4 ciuszki takie na 56/62 rozmiar takie kolory neutralne i wydałam 12 zł także ja tylko tam będę się raczej zaopatrywać, już na pewno przy drugiej ciąży wiem, że nie ma co szaleć z ilością ciuszków i tych wszytskich dziwnych przyborów.

Na pewno odpuszczam przewijak, ochraniacz na łóżeczko, smoczek, butelkę, mleko itd [emoji16]

A ja znowu przewijak ubóstwiałam. Jaka wygoda dla kręgosłupa!
Smoczek też bym chętnie używała, ale Szymon odrzucił przy pierwszym ząbku jak miał 5 cy. Potem trochę mi go brakowało w kryzysowych sytuacjach...
Z resztą się zgadzam :)


Nie boicie się że za wcześnie....

Strach strachem ale jakbym teraz zaczęła obkupować to do porodu by szafy pękały w szwach [emoji23]

Cześć mamuśki :)
Tak bardzo się cieszę że mogę dołączyć do Waszego grona :)
Jestem jeszcze pełna strachu o moje maleństwo ale dziś byłam ma pierwszym usg i widziałam moja kruszynke [emoji3059] oraz bijące serduszko!!!! [emoji3590][emoji3590][emoji3590] OM 11 maj, dziś 6 tydz o 2 dni :)

Witaj :) gratulacje
To Twoja pierwsza ciąża? :)
 
reklama
Jestem już szczęśliwa mamą cudownego synka który w tym roku skończy 8 lat :) z mężem o 2 dzieciątko staraliśmy się pół roku. Czytałam Wasze posty już wcześniej ale bałam się cieszyć za wcześnie i doczekałem się wkoncu 1 usg :)
Ja jeszcze nie byłam u lekarza. Więc narazie też się tym nie "jaram" ;) gratulacje.
 
Do góry