reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
A ja znowu przewijak ubóstwiałam. Jaka wygoda dla kręgosłupa!
Smoczek też bym chętnie używała, ale Szymon odrzucił przy pierwszym ząbku jak miał 5 cy. Potem trochę mi go brakowało w kryzysowych sytuacjach...
Z resztą się zgadzam :)




Strach strachem ale jakbym teraz zaczęła obkupować to do porodu by szafy pękały w szwach [emoji23]



Witaj :) gratulacje
To Twoja pierwsza ciąża? :)
Mam już synka :) 8 lat temu rodziłam siłami natury a ciążę znosiłam bardzo dobrze, ciekawe jak teraz będzie
 
Cześć mamuśki :)
Tak bardzo się cieszę że mogę dołączyć do Waszego grona :)
Jestem jeszcze pełna strachu o moje maleństwo ale dziś byłam ma pierwszym usg i widziałam moja kruszynke 🥰 oraz bijące serduszko!!!! ❤❤❤ OM 11 maj, dziś 6 tydz o 2 dni :)

Witaj ❤️
Gratulacje 🤗😘
Jak się czujesz?
PS. Mamy ten sam termin OM 🙊🙉🙈
 
Witaj ❤
Gratulacje 🤗😘
Jak się czujesz?
PS. Mamy ten sam termin OM 🙊🙉🙈
Dziękuje. Ale super :) ja czuję się b. Dobrze, towarzyszy mi jedynie huśtawka nastroju i tkliwosc piersi na szczęście żadnych mdłości itd. A Ty? Przypomnij byłaś już na wizycie? Bo tyle tych wpisów że już nie pamiętam kto, co.. :)
 
Dziękuje. Ale super :) ja czuję się b. Dobrze, towarzyszy mi jedynie huśtawka nastroju i tkliwosc piersi na szczęście żadnych mdłości itd. A Ty? Przypomnij byłaś już na wizycie? Bo tyle tych wpisów że już nie pamiętam kto, co.. :)
Ja też się czuje rozchwiana mocno.
Od euforii po płacz 😛
Plus piersi ( mogłyby takie zostać 😂😂😂)

Byłam już dwa razy.
Poszłam do swojego gina i ja mu po prostu oświadczyłam że jestem w ciąży 😂 Śmiał się, tego samego dnia zrobiliśmy betę i okazało się że miałam rację. To był 3 tydzień.
Później byłam w 5 tygodniu z powodów bólu brzucha dość mocno dokuczających. Widziałam Fasolke.
Teraz wizytę mam 8 lipca i mam nadzieję że usłyszę serduszko i dowiem się więcej.
A Ty?
 
Cześć mamuśki :)
Tak bardzo się cieszę że mogę dołączyć do Waszego grona :)
Jestem jeszcze pełna strachu o moje maleństwo ale dziś byłam ma pierwszym usg i widziałam moja kruszynke 🥰 oraz bijące serduszko!!!! ❤️❤️❤️ OM 11 maj, dziś 6 tydz o 2 dni :)
witaj ☺️ to tak samo jak u mnie, też jakoś 10/11 musiało zaskoczyć a dziś mam 6 tydz i 3 dzień i termin na 15 lutego ☺️
 
reklama
Do góry