reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja też chyba muszę się zastanowić trochę bardziej nad tym co jem, wprawdzie staram się używać ogólnie zdrowych produktów, nie odmawiam sobie też różnych zachcianek od czasu do czasu, ale nie myślę specjalnie o ich lekkości 😉
ja jem z reguły bardzo zdrowo i dużo wody pije, ale mam tez swoje grzeszki typu zimna puszka coca coli, która mega pomaga nie chwili słabości gdy mi niedobrze i dodaje energii.

A tak to mam fazę na szpinak z patelni taki przyprawiony + ser feta do tego, dziś łosoś jeszcze i makaron 😂
Sok pomidorowy, serek biały vitello z biedry do kanapek, do tego pomidorek szczypiorek sól pieprz i mogę tak codziennie jesc na kolacje 😂
I bób, maliny, truskawki, arbuz 😂
 
reklama
Ja jestem niska bardzo ale cała ciążę mój lekarz mówił że mogę rodzic naturalnie. Tydzień przed terminem pojechałam do szpitala bo nie czułam ruchów małego. (Potem zaczął się ruszać) a tam lekarz powiedział że położna ma mnie zmierzyć. Że biorą mnie na oddział i jutro ciecie bo nie mogę rodzic naturalnie a 6 dni przed mogą ciąć. I miałam być cięta 11 lipca rano. A 10 lipca o 22 lekarz mnie zbadał, i powiedział że szybka się skrócila że leci na łeb na szyję i nie wytrzyma do rana. A że był na oddziale akurat anastezjolog to padła decyzja o cieciu i o 23.41 wyjęli młodego.

Odkąd weszlam do szpitala i usłyszałam ciecie to cały czas się trzęsłam że strachu. Byłam w takim stanie że żeby mi wbić znieczulenie musiał mi najpierw skórę znieczulic [emoji14]

A wzrost ma jakis wpływ na sposob rodzenia? Bo ja jestem niska, mam 158 cm wzrostu i rodziłam naturalnie bez problemu tzn u nas Kornelka była łaskawa i od już tego 22 tygodnia jakoś była non stop główka w dół i nie zmieniała pozycji 😁

To miałaś ciekawie bardzo. Ja to w sumie od momentu takich prawdziwych skurczy to 12 h minęło i 4 sierpnia o 8:25 urodziłam córcie i w sumie jak tak myśle o drugim porodzie to cieszę się 😂🙈☺️
 
ja już kupiłam w ciucholandzie 4 ciuszki takie na 56/62 rozmiar takie kolory neutralne i wydałam 12 zł także ja tylko tam będę się raczej zaopatrywać, już na pewno przy drugiej ciąży wiem, że nie ma co szaleć z ilością ciuszków i tych wszytskich dziwnych przyborów.

Na pewno odpuszczam przewijak, ochraniacz na łóżeczko, smoczek, butelkę, mleko itd 😁
To ja kupilam 8bodziakow na krotki rekaw i dalam 7.50🤰😂 od 50 do 68rozm
 
reklama
Do góry