reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Też dużo śpię, koniec 5 tygodnia. Piersi tez mi urosły, wzdęcia też miałam ale zmieniłam już trochę dietę na lżejsza i przeszły.
Ja też chyba muszę się zastanowić trochę bardziej nad tym co jem, wprawdzie staram się używać ogólnie zdrowych produktów, nie odmawiam sobie też różnych zachcianek od czasu do czasu, ale nie myślę specjalnie o ich lekkości 😉
 
reklama
No tak życie bywa przewrotne.
Ja jestem po cc więc mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :)
Ja też po CC i to był główny powód dlaczego tak długo zwlekaliśmy. A drugi powód to fakt że miałam cycoholika, wstającego w nocy na jedzenie średnio co 20 minut [emoji3]
Mnie tak bolaly 2tygodnie ze nie rusz nie dotknij [emoji106]
Ja czułam przed okresem już piersi, to był pierwszy objaw który przywołał mi na myśl ciążę :)
A macie tak zeby juz cos kupic dla maluszka?[emoji1768]
Oj nie, jeszcze nie ten etap.
Takie akcje to już raczej jak płeć poznam :)
Jak się okaże że dziewczynka to będzie szał :)
 
Ja też po CC i to był główny powód dlaczego tak długo zwlekaliśmy. A drugi powód to fakt że miałam cycoholika, wstającego w nocy na jedzenie średnio co 20 minut [emoji3]Ja czułam przed okresem już piersi, to był pierwszy objaw który przywołał mi na myśl ciążę :) Oj nie, jeszcze nie ten etap.
Takie akcje to już raczej jak płeć poznam :)
Jak się okaże że dziewczynka to będzie szał :)
Ja jak się okazało ze bede miec cc to się załamałam że będę musiała czekać ale mój lekarz powiedział że po roku od cc mogę już zajść :) prawie wyszło [emoji14]
 
Ja też po CC i to był główny powód dlaczego tak długo zwlekaliśmy. A drugi powód to fakt że miałam cycoholika, wstającego w nocy na jedzenie średnio co 20 minut [emoji3]Ja czułam przed okresem już piersi, to był pierwszy objaw który przywołał mi na myśl ciążę :) Oj nie, jeszcze nie ten etap.
Takie akcje to już raczej jak płeć poznam :)
Jak się okaże że dziewczynka to będzie szał :)
Ja mam 2dziewczynki i tone ubran ale na 3musze od nowa wszytsko zbierac bo wszytko oddalam kolezance...
 
reklama
Ja jak się okazało ze bede miec cc to się załamałam że będę musiała czekać ale mój lekarz powiedział że po roku od cc mogę już zajść :) prawie wyszło [emoji14]
Ja miałam CC "z akcji" więc nawet nie ogarnęłam co się wokół mnie dzieje. W jednej chwili były parte a chwilę potem mnie usypiali ;)
 
Do góry