reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
to będzie super różnica wieku, dogadywać się będą prawie jak bliźniaki także ekstra [emoji3526]
Taka mam nadzieję! Dlatego liczę na drugiego chłopca ;) . Wszyscy się dziwią ale nigdy nie chciałam mieć córki :p
na pewno będzie okej, do czasu porodu to jeszcze dużo minie, a może teraz będziesz naturalnie rodzic także nie ma co się martwić [emoji16][emoji3526][emoji4]
No taka właśnie mam nadzieję że czaisz jeszcze trochę i blizna też dojdzie bardziej do siebie. Nie mogę rodzic naturalnie ;)
A wzrost ma jakis wpływ na sposob rodzenia? Bo ja jestem niska, mam 158 cm wzrostu i rodziłam naturalnie bez problemu tzn u nas Kornelka była łaskawa i od już tego 22 tygodnia jakoś była non stop główka w dół i nie zmieniała pozycji [emoji16]

To miałaś ciekawie bardzo. Ja to w sumie od momentu takich prawdziwych skurczy to 12 h minęło i 4 sierpnia o 8:25 urodziłam córcie i w sumie jak tak myśle o drugim porodzie to cieszę się [emoji23][emoji85][emoji3526]
Nie wzrost a budowa miednicy :)
 
Nie boicie się że za wcześnie....

Nie :) jestem dobrej myśli i ogólnie kieruje się w życiu pozytywnym nastawieniem, bo o czym myślimy to właśnie przyciągamy do swojego życia ☺️ także ja jestem wyluzowana.
W ciąży z Kornelką tez dosyć szybko kupowałam ciuszki i wszystko było dobrze, nie wierze w takie gadanie naszych babć, że nie kupuj, bo zapeszysz 😁
 
Taka mam nadzieję! Dlatego liczę na drugiego chłopca ;) . Wszyscy się dziwią ale nigdy nie chciałam mieć córki :pNo taka właśnie mam nadzieję że czaisz jeszcze trochę i blizna też dojdzie bardziej do siebie. Nie mogę rodzic naturalnie ;) Nie wzrost a budowa miednicy :)
ah no to okej, to już zmienia postać rzeczy.
U mnie nie było problemów, mam w sumie szersze biodra, a i też Kornelka była drobna, bo 3050 g i 54 cm także poszło dobrze ☺️
 
Nie :) jestem dobrej myśli i ogólnie kieruje się w życiu pozytywnym nastawieniem, bo o czym myślimy to właśnie przyciągamy do swojego życia ☺️ także ja jestem wyluzowana.
W ciąży z Kornelką tez dosyć szybko kupowałam ciuszki i wszystko było dobrze, nie wierze w takie gadanie naszych babć, że nie kupuj, bo zapeszysz 😁
A ile wazyla?
 
reklama
Do góry