reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja miałam CC "z akcji" więc nawet nie ogarnęłam co się wokół mnie dzieje. W jednej chwili były parte a chwilę potem mnie usypiali ;)
Ja jestem niska bardzo ale cała ciążę mój lekarz mówił że mogę rodzic naturalnie. Tydzień przed terminem pojechałam do szpitala bo nie czułam ruchów małego. (Potem zaczął się ruszać) a tam lekarz powiedział że położna ma mnie zmierzyć. Że biorą mnie na oddział i jutro ciecie bo nie mogę rodzic naturalnie a 6 dni przed mogą ciąć. I miałam być cięta 11 lipca rano. A 10 lipca o 22 lekarz mnie zbadał, i powiedział że szybka się skrócila że leci na łeb na szyję i nie wytrzyma do rana. A że był na oddziale akurat anastezjolog to padła decyzja o cieciu i o 23.41 wyjęli młodego.

Odkąd weszlam do szpitala i usłyszałam ciecie to cały czas się trzęsłam że strachu. Byłam w takim stanie że żeby mi wbić znieczulenie musiał mi najpierw skórę znieczulic [emoji14]
 
reklama
Zawsze podziwiałam mamy, które mają dzieci z małą różnicą wieku! Ja sobie nie wyobrażam jak się ogarnia takich dwóch/dwoje maluchów 🙉

Każda z nas kobietek jest tak skonstruowana, że im więcej mamy obowiazkow i na głowie tym lepiej jesteśmy zorganizowane i radzimy sobie ze wszystkim ☺️ ja czuje, że to będzie dla mnie idealne powołanie, uwielbiam być mamą, a jak będzie już bąbel na świecie i będzie łącznie 2 dzieciaczków tak fizycznie to będzie super, nie mogę się doczekać ☺️

Ja to podziwiam mamusie bliźniaków albo jak maja 4-6 dzieci, to jest dopiero wyczyn 🤩
 
Też dużo śpię, koniec 5 tygodnia. Piersi tez mi urosły, wzdęcia też miałam ale zmieniłam już trochę dietę na lżejsza i przeszły.


A to ja spie w sumie tak standardowo te 8 h, a w ciągu dnia staram się być aktywna prawie tak samo gdy nie bylam w ciąży, wtedy lepiej się czuje, bo jak miałam takie 3 leniwe dni pod rząd gdy oglądałam pół dnia netflixa to masakrycznie się czułam 🙈😁
 
Ja od dwóch dni mam mdłości i jadłowstręt 🤢 tak poza tym lenistwo na maksa (możliwe że przez pogode) i ważące tone piersi. Jutro moja wyczekana wizyta u ginekologa. 😊 Z ostatniej miesiaczki 6 tydzień 2 dzień to będzie, ale wiem że miałam późną owulacje i boje się czy nie za wcześnie ide. To moja pierwsza ciąża i ciężko wytrzymać, a z drugiej strony obawiam sie rozczarowania 🙈 Czemu to jest takie skomplikowane 😂
hormony hormony hah 😁
 
Też bym chciała dużo spać xp ale nie ma jak [emoji14]
W pierwszej ciąży na początku zasypiałam na stojąco w pracy xpKciuki za wizytę ;)
Ja idę za tydzień we wtorek będzie 6+1 . Miałam iść później ale nie jestem mobilna a chłop ma potem drugie zmiany i nie da rady mnie zawieźć. Liczę na serduszko. A jak nie to przyjdę dwa tygodnie później znowu.
to już wtedy na pewno będzie widoczne serducho ☺️
Ja następną wizytę mam 22 lipca także to będzie 10 tydzień i już zakładać będziemy kartę ciąży a tydzień wcześniej mam zrobić wyniki typu krew, mocz itd
 
reklama
A macie tak zeby juz cos kupic dla maluszka?🤰
ja już kupiłam w ciucholandzie 4 ciuszki takie na 56/62 rozmiar takie kolory neutralne i wydałam 12 zł także ja tylko tam będę się raczej zaopatrywać, już na pewno przy drugiej ciąży wiem, że nie ma co szaleć z ilością ciuszków i tych wszytskich dziwnych przyborów.

Na pewno odpuszczam przewijak, ochraniacz na łóżeczko, smoczek, butelkę, mleko itd 😁
 
Do góry