reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Podziwiam za odwagę.

My tez tak robiliśmy zanim Kornelka się pojawiła, niestety później okazało się, że serduszko przestało bić, ale po 3 miesiącach już byłam w ciąży z której jest prawie 2 letnia Kornelka.
Teraz tez wolimy wcześniej aż tak nie informować nikogo, aby nie „zapeszyc” ☺️
ja nie miałam żadnych przejść. Nawet gdyby się coś zadziało nie tak, to przecież to nie moja wina. To czy komuś powiem czy nie to nie zmieni biegu ciąży:) najważniejsze jak Ty czujesz :)
 
reklama
Czyli jesli ostatnia miesiączkę mialam 12.05 ale dni płodne 31.05 to jak to liczyć? Jaki jest wiek ciąży?


będziesz miała z ostatniej miesiączki, czyli od 12.05 i przy usg się wyliczy wg wielkości chyba:)

Ja mialam ostatnią 25.04... poszłam na pierwsze USG 9.06!!!! i nic nie było widać. powiedział, ze widzi jakiś cień, ale to może być równie dobrze jakiś skrzep albo śluz. i wpisał w kartę podejrzenie ciąży 0,3mm.
kazał przyjść za tydzień, czyli wczoraj. i wczoraj już wyszła fasolka, określił wiek na 5 tydzień.
nie mam zielonego pojęcia jak to możliwe, a tu jednak!
przyrost w ciągu tygodnia prawidłowy, więc liczę na happy end :)
 
Ostatnia edycja:
Hej :)
Czytam Was od kilku dni i chyba przyszedł czas, żebym dołączyła :)
Ja już po obu betach, pierwsza w poniedziałek 3811, a z dzisiaj 9443, czy taki przyrost jest ok ?
jutro idę do lekarza, mam nadzieję, że wszystko w porządku :)
 
Hej :)
Czytam Was od kilku dni i chyba przyszedł czas, żebym dołączyła :)
Ja już po obu betach, pierwsza w poniedziałek 3811, a z dzisiaj 9443, czy taki przyrost jest ok ?
jutro idę do lekarza, mam nadzieję, że wszystko w porządku :)
tu macie kalkulator bety


 
Hejka dziewczyny
To moja pierwsza ciąża i zastanawiam się jak to jest z tą betą tydzień temu byłam u lekarza pusty pęcherzyk 5mm 5+1 kazał zrobić betę i przyjść za 2 tygodnie
Poniedziałek 13821,0
Dzisiaj 20951,0
Co mam o tym myśleć? Byłyście w podobnej sytuacji i wszystko skończyło się dobrze?
 
reklama
Hejka dziewczyny
To moja pierwsza ciąża i zastanawiam się jak to jest z tą betą tydzień temu byłam u lekarza pusty pęcherzyk 5mm 5+1 kazał zrobić betę i przyjść za 2 tygodnie
Poniedziałek 13821,0
Dzisiaj 20951,0
Co mam o tym myśleć? Byłyście w podobnej sytuacji i wszystko skończyło się dobrze?
zwiększyła się o około 50%, teoretycznie powinna o 66%. A robiłaś o tej samej porze? A kiedy wizyta u lekarza?
 
Do góry