reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Hejka dziewczyny
To moja pierwsza ciąża i zastanawiam się jak to jest z tą betą tydzień temu byłam u lekarza pusty pęcherzyk 5mm 5+1 kazał zrobić betę i przyjść za 2 tygodnie
Poniedziałek 13821,0
Dzisiaj 20951,0
Co mam o tym myśleć? Byłyście w podobnej sytuacji i wszystko skończyło się dobrze?
Bardzo wysoki wynik, może bliźniaki ;-)
 
zwiększyła się o około 50%, teoretycznie powinna o 66%. A robiłaś o tej samej porze? A kiedy wizyta u lekarza?
Ja miałam ostatnia miesiaczke 8 maja, moja beta niestety tak nie powala:
10.06 1562,42
16.05 5295,72 przyrost 50%
I lekarz mi powiedzial żeby sie nie przejmowac przyrostem, ważniejsze USG i narazie jest w porządku dostalam duphaston i luteine i mam byc dobrej myśli, wiec i ty badź ♥
 
reklama
Do góry