reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Cześć dziewczyny. Również się podepnie pod grupę. Ostatnią miesiączke mialam 12 maja, test zrobiłam 15 czerwca i wyskoczyly piękne 2 kreseczki. Termin na 24 lutego ale dokładnie nie wiem ponieważ jestem w Angli i tu dopiero pierwsze badania po 10 tygodniu. Tak więc jeszcze poczekam na dokładne wyniki.
 
reklama
Hej, mamy utworzona tajna grupę Facebookowa dla lutowych mam 2021 poznanych na tym forum, a utworzona przez Dotis. Jeśli chcecie dołączyć to wyślijcie do mnie maila na madziulowska@o2.pl z instrukcją jak was znaleźć na FB i nazwa z tego forum, wysle zaproszenie.
 
Dzień dobry wszystkim 😉
Można u was zaparkować?
OM 15.05, pierwsze dwie kreski 10.06,
beta 12.06 - 59,5
13.06 - 101,4
15.06 - 220,1
Na usg 15.06 jeszcze nic nie było widać, ale 25.06 kolejna wizyta. Termin 22.02.2021 ☺️
W domu mam swoją dwójkę - syn 14 lat i córa 11 lat.
 
Hej, ja też termin na luty! u mnie testy są pozytywne, beta 800 więc wątpliwości nie mam ale trochę się martwię.

Od początku mam na maksa powiększone i bolesne piersi, mdłości które mnie budzą o 4/5 rano i czasem wymioty, to klasyk ale martwi mnie to że mam ciągle ból brzucha jak na okres/biegunkę. Boli mnie na stałym poziomie już 4/5dzien, czasem jak się ruszę to ciągnie po bokach (boki brzucha nisko na dole i pachwiny). Czy to normalnie? Też tak miałyście?
 
Hej, ja też termin na luty! u mnie testy są pozytywne, beta 800 więc wątpliwości nie mam ale trochę się martwię.

Od początku mam na maksa powiększone i bolesne piersi, mdłości które mnie budzą o 4/5 rano i czasem wymioty, to klasyk ale martwi mnie to że mam ciągle ból brzucha jak na okres/biegunkę. Boli mnie na stałym poziomie już 4/5dzien, czasem jak się ruszę to ciągnie po bokach (boki brzucha nisko na dole i pachwiny). Czy to normalnie? Też tak miałyście?
Pobolewanie w dole brzucha jest normalne bo powiększa się macica ale jeśli jest mocny pewnie przyjąć nospe i luteinę która wypisuje ginekolog a który tydz Co wychodzi?
 
Witam dołączam do was i ja. W poniedziałek 15.06 zrobiłam test i wyszedł pozytywny dziś wychodzi mi z aplikacji 4t1d a @ ostatnia mialam 20.05. Lekarza mam 23.06 mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. W domu mam 13 i 12 latki 😊
 
reklama
Wiem wiem rozumiem przed 7 tyg i tak mało kiedy co kolwiek widać ale możesz żądz do lekarza i powiedzieć o tym brzuchu albo weźmie Cię wcześniej albo poda nr z recepta np na luteinę
u mnie widać było już pęcherzyk. W 5+5 zarodek i serduszko. Jeśli bóle są niepokojące to ja bym przyspieszyła wizytę. Lekarz może przepisać odpowiednie leki. Teraz może warto suplementowac magnez. Ja zażywam 2*1 tabletkę.
 
Do góry