reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Mialam miesiaczke 9 maja. Dzis zrobilam tą bete wyszla 10. Ale krwawienie jest :( wiec pewnie sie nie udalo. Jutro ide do lekarki
Trzymam kciuki żeby jednak było dobrze. Daj znać! Może jeszcze przed wizytą zrób hcg...? To mniej niż 48 godzin ale zobaczysz czy rośnie.
 
Ja też już po wizycie.5tydz 3 dni.Pecherzyk w macicy wiec na szczescie nie ciaza pozamaciczna.I narazie tylko tyle.W piatek mam kolejna wizyte u innego lekarza na lepszym sprzecie.Biore zastrzyki z heparyny,acard,witaminy metylowane,wit d3,jod,choline,probiotyki.Troche tego jest ale niestety nan 2 straty za soba.Nadal boje sie pustego jaja plodowego,zobaczymy vo czas pokarze.Co do wysilku ograniczam do minimum,staram sie odpoczywac jak najwiecej co z moja nerwica natrectw jedt ciezke ale przetlumaczylam sobie ze pielenie ogrodka czy gruntowne porzadki moga poczekac.Robie tylko co konieczne.
Super wieści. Ja jutro spróbuje umówić się do lekarza ale może spróbuje za 2 tygodnie dopiero jak już powinno być serce. Do tego czasu może po prostu będę badać bete. Zobaczę jutro jak z terminami u lekarza.
 
Żegnam się z Wami dziewczyny. U mnie niestety nic nie ma, ciąża się nie zagniezdzila więc czekam na @. Trzymam za Was kciuki i wierzę że bobasy dadzą Wam w lutym duuuuuuuzo radości i miłości ♥️ POWODZENIA
 
reklama
Do góry