reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Też myślę że taki duży wysiłek nie jest wskazany ale po trochu nic się nie stanie. Ja wczoraj przed testem znosilam z mężem kanapę z 4 piętra do śmietnika :)
 
Ja też już po wizycie.5tydz 3 dni.Pecherzyk w macicy wiec na szczescie nie ciaza pozamaciczna.I narazie tylko tyle.W piatek mam kolejna wizyte u innego lekarza na lepszym sprzecie.Biore zastrzyki z heparyny,acard,witaminy metylowane,wit d3,jod,choline,probiotyki.Troche tego jest ale niestety nan 2 straty za soba.Nadal boje sie pustego jaja plodowego,zobaczymy vo czas pokarze.Co do wysilku ograniczam do minimum,staram sie odpoczywac jak najwiecej co z moja nerwica natrectw jedt ciezke ale przetlumaczylam sobie ze pielenie ogrodka czy gruntowne porzadki moga poczekac.Robie tylko co konieczne.
 
A co myślicie o myciu okien w pierwszych tygodniach ciąży ? Mam do umycia w całym domu (ok 10 okien) i koleżanka w pracy mnie nastraszyła że nie powinnam, ze nie można trzymać rąk w górze w ciąży.
W poprzedniej ciąży myłam okna i na początku i na końcu ciąży ale robiłam sobie przerwy i nic mi nie było ale czasem lepiej dmuchać na zimne
 
reklama
Do góry