reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja też miałam przed miesiącem duża torbiel. Idę w poniedziałek skontrolować. Bardzo często one się wchłaniają same. A lekarz powiedział Ci że trzeba będzie usuwać? Może faktycznie skonsultuj się z kimś jeszcze. Chyba że masz do niego pełne zaufanie. Grunt to dobry lekarz. Nie martw się na zapas.
To była moja pierwsza wizyta u niego, ale wydawał sie wiedzieć co mówi, faktycznie sprawiał na mnie wrażenie kompetentnego ale jeśli trzeba bedzie robić zabieg to na pewno jeszcze skonsultuje. Jak duża była Twoja torbiel? Mam nadzieję że w poniedziałek jej nje będzie...
 
reklama
To była moja pierwsza wizyta u niego, ale wydawał sie wiedzieć co mówi, faktycznie sprawiał na mnie wrażenie kompetentnego ale jeśli trzeba bedzie robić zabieg to na pewno jeszcze skonsultuje. Jak duża była Twoja torbiel? Mam nadzieję że w poniedziałek jej nje będzie...
Też mam taką nadzieję... W poprzednim cyklu poszłam do przypadkowego lekarza bo strasznie bolał mnie brzuch i okazało się że mam zapalenie pęcherza. Szlam z lekiem że jestem moze w jakiejś zagrożonej ciąży skoro tak mnie boli. Ulżyło mi że to tylko zapalenie. Ciąży nie było za to była torbiel i lekarz nawet mi nie powiedział ile miała mm ale wyglądała na dużą. Nie wiem czemu mi nie powiedział. Mi w tamtym kontekście ulżyło bo to był straszny ból od tego pęcherza. Kiedyś wczesniej miałam 40 mm i się wchlonela. Ale to pewnie trwało kilka miesięcy. Trzymaj się i staraj nie denerwować. Wiem że to trudne. W poprzedniej ciąży miałam krwiaka cały drugi trymestr i moje chodzenie ograniczało się do kursu pokój toaleta kuchnia. Ale wszystko się wchlonelo albo wyleciało. Modlę się żeby Ci się wchlonelo i żebyś uniknęła operacji. A jeśli miała by być to lekarze wiedzą co robią skoro to proponują.
 
Dziewczyny chciałabym żeby tak dla porządku tutaj nie dodawać posta pod postem. Jak kogoś cytujemy można zrobić wielocytat w jednym poście ;)
Mniejszy bałagan będzie.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki! trochę mnie tu nie było, bo dalej jeszcze do mnie nie dociera to co się wydarzyło . Nie wytrzymałam i zaliczyłam już wizytę usg. Wg. lekarza jestem w 6 tyg,ale niestety nie jest tak jak być powinno....
Obraz niewyraźny z zarysem pęcherzyka, ciałka żółtego i na tym koniec. Zero bicia serduszka ☹ Lekarz jak to lekarz stwierdził, że trzeba czekać tylko jak ja mam to wytrzymać?
Porównywałam usg mojej córci, które robiłam w podobnym czasie i tam było widać wyraźnie serducho.
Zwalam na wiek, że to może mój organizm inaczej reaguje?
Ponowne usg dopiero za 2 tyg. ale jutro pędzę na badania - morfologia, mocz, TSH, glukoza, toxo , masę tych badań do zrobienia.
Czy to możliwe, żeby w 6 tyg nie było widać serduszka? jak to jest u Was?
 
Cześć dziewczynki! trochę mnie tu nie było, bo dalej jeszcze do mnie nie dociera to co się wydarzyło . Nie wytrzymałam i zaliczyłam już wizytę usg. Wg. lekarza jestem w 6 tyg,ale niestety nie jest tak jak być powinno....
Obraz niewyraźny z zarysem pęcherzyka, ciałka żółtego i na tym koniec. Zero bicia serduszka [emoji852] Lekarz jak to lekarz stwierdził, że trzeba czekać tylko jak ja mam to wytrzymać?
Porównywałam usg mojej córci, które robiłam w podobnym czasie i tam było widać wyraźnie serducho.
Zwalam na wiek, że to może mój organizm inaczej reaguje?
Ponowne usg dopiero za 2 tyg. ale jutro pędzę na badania - morfologia, mocz, TSH, glukoza, toxo , masę tych badań do zrobienia.
Czy to możliwe, żeby w 6 tyg nie było widać serduszka? jak to jest u Was?
Możliwe ;) nie denerwuj się na zapas.
U mnie w pierwszej ciąży w 6tyg nie było serduszka widać. Przyszlam po dwóch tygodniach i serce jak dzwon.
Bądź dobrej myśli,
 
reklama
Do góry