reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny jestem już po pierwszej wizycie, według ostatniej miesiaczki 6+2, według usg 6+1. Jest piękny zarodek i serduszko. 💕 Co więc sprawiło ze wróciłam załamana i zapłakana do domu? Poza ciąża mam też wielka torbiel na jajniku, która prawdopodobnie trzeba będzie usunąć w ciąży :( okropnie sie boję, nie wiem co mam teraz robić 😢
Jak masz opis i wymiar tego torbiela? Też mi wyszedł, ale dopiero lekarza mam na 29.06 i wtedy coś więcej mi może powie
 
reklama
Dziewczyny jestem już po pierwszej wizycie, według ostatniej miesiaczki 6+2, według usg 6+1. Jest piękny zarodek i serduszko. 💕 Co więc sprawiło ze wróciłam załamana i zapłakana do domu? Poza ciąża mam też wielka torbiel na jajniku, która prawdopodobnie trzeba będzie usunąć w ciąży :( okropnie sie boję, nie wiem co mam teraz robić 😢
Rozumiem, że się boisz, to musi być okropne. Zasięgnij może jeszcze opinii innego lekarza. Myślę, że gdyby ten zabieg nie był absolutnie konieczny w trakcie trwania ciąży, ale też z wysokim prawdopodobienstwem, że z ciążą nic się nie stanie, lekarz nawet by tego nie proponował
 
Dziewczyny jestem już po pierwszej wizycie, według ostatniej miesiaczki 6+2, według usg 6+1. Jest piękny zarodek i serduszko. [emoji177] Co więc sprawiło ze wróciłam załamana i zapłakana do domu? Poza ciąża mam też wielka torbiel na jajniku, która prawdopodobnie trzeba będzie usunąć w ciąży :( okropnie sie boję, nie wiem co mam teraz robić [emoji22]
Gratuluję :*

Nie martw się tym na zapas :*
Co lekarz dokładnie powiedział? Kiedy miałby być usuwany?
A może jest szansa że się wchłonie?
 
Dziewczyny jestem już po pierwszej wizycie, według ostatniej miesiaczki 6+2, według usg 6+1. Jest piękny zarodek i serduszko. 💕 Co więc sprawiło ze wróciłam załamana i zapłakana do domu? Poza ciąża mam też wielka torbiel na jajniku, która prawdopodobnie trzeba będzie usunąć w ciąży :( okropnie sie boję, nie wiem co mam teraz robić 😢
Ja też miałam przed miesiącem duża torbiel. Idę w poniedziałek skontrolować. Bardzo często one się wchłaniają same. A lekarz powiedział Ci że trzeba będzie usuwać? Może faktycznie skonsultuj się z kimś jeszcze. Chyba że masz do niego pełne zaufanie. Grunt to dobry lekarz. Nie martw się na zapas.
 
Rozumiem, że się boisz, to musi być okropne. Zasięgnij może jeszcze opinii innego lekarza. Myślę, że gdyby ten zabieg nie był absolutnie konieczny w trakcie trwania ciąży, ale też z wysokim prawdopodobienstwem, że z ciążą nic się nie stanie, lekarz nawet by tego nie proponował
Też mam taką nadzieję, za dwa tygodnie mam kontrole i wtedy decyzja czy skierowanie do szpitala czy czekamy dalej. Jeśli bedzie chciał żebym zapisała sie na zabieg do szpitala to na pewno skontroluje jeszcze u kogoś innego.
 
Gratuluję :*

Nie martw się tym na zapas :*
Co lekarz dokładnie powiedział? Kiedy miałby być usuwany?
A może jest szansa że się wchłonie?
Dziękuję :* Szansa podobno mala bo torbiel prawie 9cm, a takie duze rzadko sie wchłaniają. Miałby być usuwany między 13 a 15 tygodniem. Mam sie oszczędzać żeby nie pękła bo to jest najważniejsze teraz.
 
reklama
Do góry