reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ale jak przed stawiasz l4 to chyba nie dają ci ofert nie?
nie wiem. Ja nie miałam takiej sytuacji jak Ty. Skoro będziesz na l4 czyli jesteś zatrudniona i nie możesz wtedy raczej być zarejestrowana w urzędzie pracy, bo to mija się z celem.
Ja byłam już wtedy całkowicie bez pracy gdy zapisałam się do urzędu pracy.
 
reklama
nie wiem. Ja nie miałam takiej sytuacji jak Ty. Skoro będziesz na l4 czyli jesteś zatrudniona i nie możesz wtedy raczej być zarejestrowana w urzędzie pracy, bo to mija się z celem.
Ja byłam już wtedy całkowicie bez pracy gdy zapisałam się do urzędu pracy.
Nie nie jestem zatrudniona. Po skończeniu pobierania zasiłku rejestruje się w urzędzie pracy
I do urzędu pracy dostarczamy l4 jako że nie będę zdolna do podjęcia pracy.

Ja wiem jak wygląda bycie bezrobotnym z "normalnym " Stanie ;)
 
Cześć dziewczyny,
rownież będę mamusią w lutym 2021 :-) u mnie 7t i 5d, termin na 6 lutego. Na wizycie widziałam już bijące serduszko. W domu ma cudowną 5latkę. Kolejna wizyta 3 lipca.
Miłego dnia.

Witaj ☺️
Ja licząc z terminu miesiączki i tego, że miałam ostatni okres 30 kwietnia to też mi podobnie termin na 7 lutego wychodził, ale po wczorajszej wizycie wyszło, że ciąża z CRL jest młodsza czyli 6+3 i na 15 luty będzie ☺️

Miło Cię powitać w naszym gronie ☺️
 
reklama
Dziewczyny jestem już po pierwszej wizycie, według ostatniej miesiaczki 6+2, według usg 6+1. Jest piękny zarodek i serduszko. 💕 Co więc sprawiło ze wróciłam załamana i zapłakana do domu? Poza ciąża mam też wielka torbiel na jajniku, która prawdopodobnie trzeba będzie usunąć w ciąży :( okropnie sie boję, nie wiem co mam teraz robić 😢
 
Do góry